60 dakika uzunluğunda Şirinler • Şirin Baba • Şirinler
1:04:08
58,808
Reddit
Daha Fazla Video İzleyin ► goo.gl/ENFIfU
Buradan Abone Olun ► goo.gl/uYmJ99
Çirak Şi̇ri̇n
Herkes tarafından sevilmek isteyen Sakar Şirin, Gargamel'in formüllerinden birini çalar ama formül geri teper ve onu bir ejderhaya dönüştürür. Bu durum, tüm küçük mavi Şirinler'i ve Şirin Baba'yı, Sakar Şirin'i eski Şirin haline döndüren panzehiri bulmak için, Gargamel'in şatosuna gizlice girmek zorunda bırakır.
Kral Şi̇ri̇n
Şirinler'i barajın onarımını bitirmeleri için görevlendiren Şirin Baba bir ot bulmak için yola koyulur. O gittiğinde, Gözlüklü Şirin kendini Kral Şirin ilan ederek köyde zarara neden olur. Neyse ki Şirin Baba tam zamanında geri döner ve barajın patlamasını önler .
Astro Şi̇ri̇n
Hayalci Şirin'in bir Astro Şirin olma hayali, Şirin Baba bir formülle onu uyuttuğunda ve Şirinler'i bir uzay aracının içine koyduğunda gerçek olur. Gargamel kristal küresiyle onların tuhaf davranışlarını yakından izlemektedir fakat o da Şirin Baba'nın formülünün kurbanı olur ve bir fırtınanın içine gönderilir.
Şi̇ri̇nler Ve Ejderha
Şirinler ormanda kaybolmuş olan bir bebek ejderha bulurlar. Onu köye götürürler ve onunla ilgilenirler. Fakat kötü Gargamel zavallı yaratığı yakalamayı başarır ve onu, Şirin Köyü'nü yok etmek için kullanmayı planlar. Ancak Şirin Baba'nın birden fazla numarası vardır.

Web Sitemizi Ziyaret Edin ► goo.gl/szB5Gh
Şirnler'le Tanışın ► goo.gl/86N6MK
Eğlence ve Oyunlar ► goo.gl/O7uvoS
Instagram ► instagram.com/smurfs.official

Tüm destekleriniz için teşekkür ederiz, videoları puanlamanız ve yorum yazmanız bizleri her zaman mutlu eder!

Şirinler
Çocuklar için hazırlanan bu çizgi film serisi, huzurlu bir köyde yaşayan ve kötü Gargamel'i alt etmek isteyen küçük mavi yaratıkların, yani Şirinler'in maceralarını konu alır.

YORUMLAR
Sonraki
Alosha
1:15:34
74 Mn
Ральф
1:37:05