Basha & Gjini (Rituali) - Kosherja, 2 Maj 2021 | ABC News Albania
05:55
163,409
Reddit
Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: facebook.com/abcnews.al/
Instagram: instagram.com/abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:trwatch.info
#abcnews #abcnewsalbania

YORUMLAR
 • Viva Girl
  Viva Girl

  trwatch.info/ex/video/lZmksrTTha3InrM.html

 • Deiv Deiv
  Deiv Deiv

  Paska pjerdh ky ç’far ka qe çirret ky budalla!!!!

 • Majlinda Dalipi
  Majlinda Dalipi

  Je origjinali

 • LirieAna ti ikin menje her Berisha
  LirieAna ti ikin menje her Berisha

  Kjo eshte shum i frikshe per femijet🙈

  • G Kadiu
   G Kadiu

   Ndiq lajmet

 • LirieAna ti ikin menje her Berisha
  LirieAna ti ikin menje her Berisha

  Uuua sa gjest shum i kec o gjini🤦‍♀️

 • Nurie Thomo
  Nurie Thomo

  Si gjithmon gjini po qenka rritur dreqi

 • Anna Gustiana
  Anna Gustiana

  Do e zhdukni kete litarin se e keni ber si gje normale ne cdo emision. Dhe lajmet cdo dit japin vetvrasje. Beni nje humor te hajrit vetem humor te zi dini te beni.

 • Alma Hidri
  Alma Hidri

  Je bo i neveritshem te ka dal boja

 • Zenel Kadiu
  Zenel Kadiu

  Humor me shum kuptim se tani qe. E fitoj rama do na e baj venin diktator si xhaxhi enveri

 • Irma Dunga
  Irma Dunga

  Turp per ket humor me litar shofin femijet fshijeni ket nga TRwatch

 • Annalena Lici
  Annalena Lici

  Po vdis mor psikopat

 • Annalena Lici
  Annalena Lici

  Idjot humorist 😈😈 Si nxjerin ate litar e nuk mendojn per njerzit e semure me depresjon 😭😭😭

 • Albanian Mafia
  Albanian Mafia

  ste ka hije ktu ke grenza ce e ka emrin ky emisioni. kot fare pa lidhje

 • Vlore Vlora
  Vlore Vlora

  Ahahahah e shikon fitoren na posht tamam na posht e shikojn hahahhaa

 • Lek Toma
  Lek Toma

  Ha ky ashte i marre lum shqyperia me kyt artist te pa pare.

 • Marenglen Hoxha
  Marenglen Hoxha

  I madh 😂👍

 • Igli Tartaraj
  Igli Tartaraj

  E madhe fare!!!

 • Dede Gavoci
  Dede Gavoci

  Skene makabre.Femijet tentojne te kopjojne. Te zhduket ne sekonde

  • G Kadiu
   G Kadiu

   Femija 10vjec dje vetevaret duke ber video

 • suzi koci
  suzi koci

  Ti beso nga fukara na u bere milioner e meriton ate liter bes katunari

 • roberto
  roberto

  Je aktor i mir por e prishe kur fillove me u be sevili i LSI !

 • Dode V
  Dode V

  👍👍👍👍👍👍👍👍🌹🇺🇸🌹🇺🇸🌹🇺🇸👍👍👍👍👍👍👍🌹🌺🌹🌺🌹

 • Fatmir Haka
  Fatmir Haka

  Hahahahaha😂😂😂😂😂😂

  • G Kadiu
   G Kadiu

   Mos qesh me jet legen se fmija 10vjec u vetvare dje tu imitu ket legen

 • Miri Ndoj
  Miri Ndoj

  Legen. I kelyshi I Edit

 • Jaup Horanlli
  Jaup Horanlli

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Λούλα Γκιόκα
  Λούλα Γκιόκα

  Ti mund te jesh nje artist shum i mire por ket gjest me litar ne fyt. Me vjen shum keq. Sepse ne ket menyr ka shum njerz si ju zgjon tmerr. Mas pari mua. Si bana me ka var veten.dhe .nipi. Te lutem shum mos. .se na tmerrove .

 • Shefa Ardiola
  Shefa Ardiola

  Bravo bes je super Aktor

 • Shefa Ardiola
  Shefa Ardiola

  Bravo bes je super Aktor

 • Tonin Biba
  Tonin Biba

  Katunare psikopat,servile i peshtire..

 • Kreshnike Hodaj
  Kreshnike Hodaj

  SA BUKUR QE EKIN BER NA BET METE QESHUR IN TE MEDHEJN 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🌹

 • B
  B

  Jo humor po na e shpife fare le nam

 • B
  B

  Varu debil i dreqit se Rames ti merni te keqen

 • il king
  il king

  Hahaha sa e forte😅😅

 • Endri Lejla Design
  Endri Lejla Design

  100% realitet 💫

 • Eni Zeneli
  Eni Zeneli

  O bes kari ta la me barr bucen tat likja o kari pilleropsh katunar i qelbet

 • g douka
  g douka

  Hahahahaha O zot me lot .gjigande je

 • Lek Toma
  Lek Toma

  O zot si na mbyte hahahaha. 💞❤️🦅🇦🇱

  • Lek Toma
   Lek Toma

   Besa nderi i kombit Shqyptare 💞♥️🦅🇦🇱

 • lois turkeshi
  lois turkeshi

  Humor?

 • Italia Albania
  Italia Albania

  Litari shume i frikshem ,duhet menduar per femijet.

 • Luis Luizao
  Luis Luizao

  ai humor me litar nuk bën për të qeshur por bën të ardhur keq sa bastard që je o fundurin njeri

 • Anisa Gashi
  Anisa Gashi

  😂😂😂😂😂😂😂

 • suzi koci
  suzi koci

  Sa mire do besh ta terheqesh ate liter o bubq

 • Feriz feriz
  Feriz feriz

  Shko mor morracak

 • Klodi Dina
  Klodi Dina

  Po o Gjin po te rrofte Altin Basha e Likja ty se per humore ee te doli Lezeti

 • Edi Shkoza
  Edi Shkoza

  Emore pithrop se ti e mbeshtete para zgjedhjeve PD e tani tallesh o i degjeneruar .

 • Stelio Kuci
  Stelio Kuci

  =0

 • besnike subashi
  besnike subashi

  Sa here e shikoj kete episod me vjen me qesh

 • dan dana
  dan dana

  Turp te permendesh femijet. Cfare pret nga keto te vetequajtur artist.

 • Shaban Berisha
  Shaban Berisha

  Okay

 • EMITECHNICA ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ-ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΕΙΣ
  EMITECHNICA ΥΔΡΑΥΛΙΚΟΣ-ΑΝΑΚΑΙΝΙΣΕΙΣ

  Ti Besi je nje RQ

 • Oltjona Çota
  Oltjona Çota

  Lot 😂😂😂😂😂😂

 • Rajma Arapi
  Rajma Arapi

  😂😂😂😂

 • Sokol Beko
  Sokol Beko

  bukur do shoj jeta zaho ok🤣🤣🤣🤣

 • Vjollca Elezi
  Vjollca Elezi

  Ca jan keto budallalliqe qe jepni se shofin femijet

 • SPIRO CACA
  SPIRO CACA

  O.malok.opallosh.fute.kokn.te.litari.dhe.nedjall.vafsh.

 • Qazime Ago
  Qazime Ago

  Ik o pordhac u ba bytha jote me sha Z. BASHA

 • F.F.E.E
  F.F.E.E

  Pa dashur te gjykoj njeri .Po nuk eshte per te qeshur me ket lloj humori .Mlidhemi para ekranit prinder e femij te gjithe bashke ca do shikojme nje aktor humori qe na ben per te qare e jo per te qesh .Na tregon provat se si te varesh me litare .

  • G Kadiu
   G Kadiu

   @endisul ca thu re

  • endisul
   endisul

   Fëmijët çoji të flenë në atë orë ose shih ndonjë gjë të përshtatshme nëse janë të vegjël. Asnjë s'të detyron ta shohësh!

  • F.F.E.E
   F.F.E.E

   @leana messi Falimderit

  • leana messi
   leana messi

   Ke folur shumê shumê saktë .

 • Engjell Shtylla
  Engjell Shtylla

  Me lek ca nuk blen ohh gjin, vetëm leku e hedh ujin perpjet, votat i blen pa Problem ne shqiperi

 • Mos fol kot se flet kot
  Mos fol kot se flet kot

  Rendesi ka qe Mones tende i la vetem shkopin e sfurkut😂😂😂😂😂

 • Diana
  Diana

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • elida bogdani
  elida bogdani

  Cfar shembulli negativ per njerezit me koken te futur ne litar a e ke menduar keshtu?

  • G Kadiu
   G Kadiu

   Ky do q...grun! Fmija dje vetvaret tu bo video

  • Vlore Vlora
   Vlore Vlora

   Varet në ca këndvështrimi e shikoni

  • leana messi
   leana messi

   Disa familjeve u lêndon plagën 😔😔😔😔

 • Tony Vlore
  Tony Vlore

  Hahahahaha sa i madh

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan

  Madh je shoku

 • kastriot mane
  kastriot mane

  Ik pi raki me like trapin

 • Saimir Bushi
  Saimir Bushi

  ... ne spo heqim Llullin ... ... do heqim Ramen ... Je i madh ooooor Gjin 👏👏👏

 • raldi mujsaku
  raldi mujsaku

  Ik mor ta qifsha grun. Mor zorragji

 • Durres Plazh
  Durres Plazh

  Hahahaha na kenaqe me humorin

 • Marashi Celi
  Marashi Celi

  Oooo ty te rujt zoti i madh je rrespek

 • besnike subashi
  besnike subashi

  Ka ritrasmentim kosherja sepse nuk e pashe deri ne fund

 • besnike subashi
  besnike subashi

  Shume e bukur kosherja

 • Tixhe Karaj
  Tixhe Karaj

  Hahaha ebukur kjo hahaha

 • Edi Korca
  Edi Korca

  Iker cok bole

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai

  O gjin gruan të kesh të fort ti se ti ke ilirin

  • SHQYPTAR Albania
   SHQYPTAR Albania

   @Lucy Pashai 😂😂👍

  • Lucy Pashai
   Lucy Pashai

   @Tirana Tirana unë të qifsha ropt ty dhe Ramës bythqir

  • Tirana Tirana
   Tirana Tirana

   QISHA FISIN TY DHE RAMES

 • Alberto Albe
  Alberto Albe

  Ik o gjin te q**** xhensilen

 • Laorent Miha
  Laorent Miha

  Imagjino me car qeshin budallenjt e shqiperise me nje cop loqe yt rrac muti me bisht

 • M you
  M you

  ik ore rrot k. hajdut oksigjeni

 • Nezir Hoda
  Nezir Hoda

  Loti ujvare 😂😂😂😂😂😂😂

 • Duble R Pix
  Duble R Pix

  Nona fare je o Gjin 🤣🤣🤣

 • Senad Fazliji
  Senad Fazliji

  🤣🤣🤣🤣 Zaho ik ne 2050

 • blerim muka
  blerim muka

  Ja Narrativa robqire e PS. Hani grosh dhe shifni telenoveka.

 • Endri Sh
  Endri Sh

  Na kenaqet

 • Roni Xhafaj
  Roni Xhafaj

  Je aktori me i mir Bes je gjigand 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Marina Rakipi
   Marina Rakipi

   Mos u mërzit mor gjin, O sahan lëpirës Se ke Liken edhe Monën QË TY TË KAN SIGURU GRUAN E NONËN!

 • Dhurata Deva
  Dhurata Deva

  AHAHAAA

 • Mergjan Lashi
  Mergjan Lashi

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂

 • Marco Mauro
  Marco Mauro

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣 na myte

 • Loredana Lifestyle 2
  Loredana Lifestyle 2

  I la mandatet Luli i la bashkit 😂😂😂😂

 • Erlind Kamberaj
  Erlind Kamberaj

  Hahahahaha je 1

 • besmir lleshi
  besmir lleshi

  Super e qelluar kjo!!!!!!

 • gzim atipi
  gzim atipi

  Po LSI ?, PO HAROVA LSI U SHKATRUA.

 • Ana Maria
  Ana Maria

  Test super, bravo. Na kenaqet

 • Mark Hajati
  Mark Hajati

  U gezova qe ra perdja.Kisha frige mos luanin kambet e Gjinit sic luanin duart.Se per Dine e Imani ikte Gjinin ne boten tjeter.

  • Petro Be
   Petro Be

   😂😂😂😂

 • Rudina Bani
  Rudina Bani

  Sa kam qeshur! Na e shtyve Ramazani deri ne 2025. 👏 Gjinit ( aktorit) dhe autorin e tekstit

  • Luan Baze
   Luan Baze

   @Romario Bebeto hw

  • Rudina Bani
   Rudina Bani

   @Romario Bebeto qesh se nuk qaj dot😀😀😀😀😀

 • Sele Nic
  Sele Nic

  SHUME BUKURE

 • Robin Hood
  Robin Hood

  HUMOR BUDALLENJSH

 • Alban Hoti
  Alban Hoti

  Shume e bukur e qellume

 • Best Things
  Best Things

  O hiqeni ket barbon pash zotin, ky zoraxhi qe shkon nga fryn era , vete nje gje ka te mir ky , GRUAN ! 😄

 • Mihalis Gramozi
  Mihalis Gramozi

  Artist imadh respekt

 • Rabbit dent games
  Rabbit dent games

  O Gjin kush t'qin ....

  • myslym turkay
   myslym turkay

   TOM DOSHI i shkerdhen grun. I ka ble restorantin

  • gandia playa
   gandia playa

   I qin grun rilindasit

 • Kosta Hodaj
  Kosta Hodaj

  ahahah je i madh o Gjin 😂😂😂🤪🤪

 • Uriah-Fikut
  Uriah-Fikut

  🤣🤣🤣

 • Martin Petoku
  Martin Petoku

  Hahahqhqh

Sonraki