Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)
03:25
3,138,322
Reddit
@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi Ft Bruno - Fiksim ( Kenga magjike 2021 )
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/FifiBrunoFiksim
Follow Fifi on IG :
instagram.com/fifi.official.fr/
Follow Bruno on IG:
instagram.com/iambrunooooo
Follow Flori Mumajesi on IG :
instagram.com/iamflorimumajesi

Music by ; Flori Mumajesi
Lyrics by ; Flori Mumajesi & Fifi
Produced by ; Threedots Production
Choreography by : Graciano Tagani
Image Director : Miranda Dupi
Image Visuals : Ina Basholli & Eros Qerimi
Wigs by : Ajkune Proffesional

Special thanks to : COHL’s & ProSound
#fifi #bruno #onima #kengamagjike2021 #kengamagjike #fiksim

YORUMLAR
 • Lady Mindkoff
  Lady Mindkoff

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Emil Ahmeti
  Emil Ahmeti

  Filloi dhe fifi me nxierr shalet 🙈

 • Artur Fetah
  Artur Fetah

  Bravi super kenge shum bukur👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏

 • ambra A
  ambra A

  Keng e bkr por Albani hit different this year

 • Dona Dona
  Dona Dona

  Sa këngë e Mir shum her e ndegjojë Suksese 👏

 • Mola noka
  Mola noka

  Kenga me e dobet e Florit .Nuk ka lidhje fare melodija e strofes me refrenin .Interpretim shume i bukur i Fifit dhe Bruno .

 • Cassie
  Cassie

  Presim dhe Flor Mumajesin se ai sjell surpriza 😁😁

 • Tingeltangel Bob
  Tingeltangel Bob

  e dexhova deri kur tha 01:59 koka fort, koka but, nuk e di amo n'to jom ngul...... qysh e flliqin muziken fill bre nanen. nashta shum i paska pas ra huj fifit gjat ramazanit.

 • Martin Pronto Intervento
  Martin Pronto Intervento

  Kjo kënge ne nje jave eshte dëgjuar mbi 3 milione here. Kjo tregon vuajtjet dhe mungesën e dashurise qe u mungon shqiptareve. Shqiptare duajeni njeri tjetrin, por mbi te gjitha veten... mundohuni te kuptoni njeri tjetrin. Paqe ☮ Dashuri❤ Dituri🕉... Per ju o populli bekuar...

 • Erina Hasani
  Erina Hasani

  Super kënge 😍🔥🏆

  • Cassie
   Cassie

   Urime per ket bashkpunim shum e bukur muzika ❤❤👏👏👏

 • Edjola Ola
  Edjola Ola

  U bashkuan dy shpirtra per te nxjer nje perl i adhuroji te dy ! Suksese fitofshin💫💫

 • Leo 23
  Leo 23

  Super 🔥🔥🔥

 • Dark Fire
  Dark Fire

  Pse me duket sikur kjo konga esht per elvanen nga flori .

 • alma stasi
  alma stasi

  Very good is veri good songs ❤❤❤❤❤❤my fevrit singer❤❤❤❤❤❤

 • Joelr Guooltti
  Joelr Guooltti

  On May 13, 1992, Mr. Li Hongzhi, founder of Falun Dafa, first introduced the practice to public. Since then, about 100 million practitioners from over 100 countries, along with their families and friends, have benefited from this practice. Today, on the 29th anniversary of this event, which coincides with Mr. Li’s birthday, practitioners from 30 provinces in China once again want to thank Mr. Li for his sacrifice and compassion, and wish him a Happy Birthday. “By improving my health and moral character, Falun Dafa has made me a new person,” wrote a practitioner in Fuzhou City, Fujian Province, “That is why I am always so grateful on May 13 every year.” “We have not seen Master in person before,” wrote practitioners at a group study site in the Daxing’anling area of Heilongjiang Province, “But Falun Dafa has told us how to be good citizens and brought us great health. We all miss Master Li very much and miss him very much. In a society with degenerated moral values, we will do our best to align with the principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance.” Practitioners from the Fangzheng Forestry Bureau in Heilongjiang Province contributed a poem: Five thousand years of history, have brought glories dynasty after dynasty; Lost in the secular world with countless suffering and frustration, we had been waiting again and again during reincarnation. Master comes with principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance, showing 100 million people to be good, healthy, and considerate of others. Remaining determined and diligent in the harsh persecution,* we practitioners will return with Master out of the illusion. Note: Falun Dafa has been persecuted by the Chinese Communist Party in the past 22 years since July 1999. Additional greetings hailed from: Suzhou City, Anhui Province Haidian District, Beijing City Shapingba District, Chongqing City Fuzhou City, Fujian Province Zhangzhou City, Fujian Province Qingyang City, Gansu Province Shenzhen City, Guangdong Province Guangxi Province Guizhou Province Sanya City, Hainan Province Zhangjiakou City, Hebei Province Luohe City, Henan Province Heilongjiang Province Anlu City, Hubei Province Xiaogan City, Hubei Province Huaihua City, Hunan Province Inner Mongollia Nanjing City, Jiangsu Province Nanchang City, Jiangxi Province Liaoyuan City, Jilin Province Chaoyang City, Liaoning Province Yi County, Liaoning Province Yinchuan City, Ningxia Province Haixi Zhou, Qinghai Province Xining City, Qinghai Province Baoji City, Shaanxi Province Yangquan City, Shanxi Province Jinan City, Shandong Province Mengyin County, Shandong Province Shanxi Province Minhang District, Shanghai City Nanchong City, Sichuan Province Xiqing District, Tianjin City Fukang City, Xinjiang Province Kunming City, Yunnan Province Yuxi City, Yunnan Province Ningbo City, Zhejiang Province Rui’an City, Zhejiang Province

 • Mirela Joga
  Mirela Joga

  Super si gjithmone Fifi

 • Nertila Tringa
  Nertila Tringa

  Bruno 😘🥰😘😍

 • Fifi
  Fifi

  eyyy mah namesake

  • fouoii gyhh
   fouoii gyhh

   Super kenge 👏👏👏👏👏👏 bravo . Suksese fifi

 • Roza Sadiku
  Roza Sadiku

  Këngë koti

 • Angel Angel
  Angel Angel

  Bkr shum Fifi dhe Bruno po kengen qe mund te kishit fitu pa diskutim ja dhate Alban Ramosajt ket vit! Albani deri tani Fituesi 😍

 • Doni
  Doni

  Vallezim palidhje

 • Estefania Bazan
  Estefania Bazan

  My boyfriend is Albanian, I'm from Argentina but I have fallen in love with this beautiful language! and the music is amazing :) Greetings from Argentina!

 • Egzon Zogaj
  Egzon Zogaj

  AMIN AMIN

 • Senja P.
  Senja P.

  Sa ju shkojnë zërat.super

 • Makfirete Rrustemi
  Makfirete Rrustemi

  Urime per ket bashkpunim shum e bukur muzika ❤❤👏👏👏

  • hen ko
   hen ko

   in love with this song☺️☺️

 • D. B
  D. B

  Mos i hidhni posht perdet i thoni mamave, se i perdor Bruno si veshje

  • Tajar Tomorri
   Tajar Tomorri

   Hahaa

 • Chris chris
  Chris chris

  Nuk kuptova asgje nga teksti

 • July Highdari
  July Highdari

  Nese fifi nuk fiton cmimin e pare kesaj here , nuk di c’vlere ka ky eveniment !!! Fifi i ka dhene cdo vit kryevepra kenge Kenges magjike dhe e meriton ❤️❤️

 • Eren Kahraman
  Eren Kahraman

  Akoma ty du a je

 • Qazim Muka
  Qazim Muka

  🤩🤩

 • Dim Kali
  Dim Kali

  Kembe kopace

 • erjona onjea
  erjona onjea

  🙏🙏👌👌👌💥💣

 • Rozeta Lazaj
  Rozeta Lazaj

  Super kenge 👏👏👏👏👏👏 bravo . Suksese fifi

  • zijuiy wttuy
   zijuiy wttuy

   shume kenge e bukur.Te dy kengetare europian.E meritojne vendin e 1.ke kenga magjike

 • Elvis Dyrmishi
  Elvis Dyrmishi

  Bravo , nje kenge fantistike ,

 • Janina -Sh
  Janina -Sh

  Super tekst ...Perfekt 💖💖💖

 • Suzana Gjini
  Suzana Gjini

  super kenge

 • denalda vranaraj
  denalda vranaraj

  Mrekulli !

 • Max Balliu
  Max Balliu

  Kenga e bukur ma desha me dijte kush e ka vesh ket kengetarin se dashka vrare 🤣🤣🤣

 • amanda shani
  amanda shani

  in love with this song☺️☺️

 • Aron Gashi
  Aron Gashi

  When can we finally hear it on Apple Music? #lovethesong

 • Arber Qendri
  Arber Qendri

  Bravo.. tekst super , melodia Shqiptare 100% 👌

 • snowfall
  snowfall

  Vjershe !!!

 • Nexhmie Hasani
  Nexhmie Hasani

  Te vetmen kenge te bukur qe ka bere ky Bruno eshte Love me ,Love me me Elvana Gjaten,tani ben vetem tallava,Fifi meriton me shume,

  • minij hooi
   minij hooi

   Sa bukur 🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Albana Mihal
  Albana Mihal

  Nuk eshte kenge per Eurovision kjo o njerez .tallava e perzier dhe ka dale pershesh me dhalle .uu harova .kane ndruar veshjet e njeri tjetrit

  • Denis Lleshaj
   Denis Lleshaj

   Pa merak shyqyr qe nuk esht per Eurovizion Te pakten kemi Anxhelen

 • Wake No.
  Wake No.

  Nice playback

  • Raidboss Kenshiro
   Raidboss Kenshiro

   what playback

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu

  This is for Eurovision definitely 👍👌

 • Albania Shkodra
  Albania Shkodra

  shume kenge e bukur.Te dy kengetare europian.E meritojne vendin e 1.ke kenga magjike

 • Stiven Mjekerzaku
  Stiven Mjekerzaku

  ❤❤❤❤💟💟💟

 • Anila Gjokaj
  Anila Gjokaj

  Super kenge

 • Jonida Myrtaj
  Jonida Myrtaj

  Super super 😍👏👏🔥 E meriton fitoren 🥰

 • Raimonda Zhivani
  Raimonda Zhivani

  Suksese jeni te mrekullueshem te dy

 • M. Morina
  M. Morina

  Palidhje kenge si TALLAVA

 • Perputhen Humor
  Perputhen Humor

  Perputhen Humor vjen tek ju me video argetuese per te gjithe pjesmarresit e Perputhen !! Na ndiqni 🥰

  • Redi Ider
   Redi Ider

   Po po do ju ndjekim mos u bej merak.

 • Toni Halili
  Toni Halili

  Super keng fiksim ju kam dhe Une ju dyve suksese Te metejshme ishalla fitoni ke kenga magjike ❤️❤️😘😘🌟🌟🌟

  • Leni Kum
   Leni Kum

   Super keng ishalla fitoni

 • XxsidonixX
  XxsidonixX

  Kush e lexon kët comment zoti e ruajt!

  • Jona Meci
   Jona Meci

   💕💕💕

  • ZOTI T`RUEJT
   ZOTI T`RUEJT

   🇦🇱💞💗👌🏼👌🏼👌🏼

  • 355 49a
   355 49a

   Edhe ty Zoti trujt

  • B. Gj
   B. Gj

   Gjithashtu 🇦🇱🤗

  • ema kime
   ema kime

   Une e kame shkruar pwe

 • Serxho Vlore
  Serxho Vlore

  Po' e meriton te dy Jan te shkelqyer bravo bravo

 • erjon Elmas
  erjon Elmas

  Sa bukur 🥰❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • maks bit
  maks bit

  Fifi je nje lule qe i jep kenges freski arome e ndjesi te bukur kenges. Dikur degjoja vajzen dashurine e vetme te jetes time te kendonte kengen tende. Fifi nuk te njoh por kjo sme pengon te them se je nje person qe e kam perzemer

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide

  You know it whatever Flori makes nothing but the best

 • Sami Dermishaj
  Sami Dermishaj

  Fifi je talent I vertete por me kete Brunon cne qe I ul pike vetes ...

 • Enxhi Kasa
  Enxhi Kasa

  Maje icik doren se po na bon m zemer 💁‍♀️

 • Jon
  Jon

  S'nuk s'nuk😁

 • vlora _city_
  vlora _city_

  Bravo

  • Charming nowhere to hide
   Charming nowhere to hide

   Super fillim, super refren por cdo vler e humb te ajo pjesa koka posht e by...tha n'qell

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💔💖💝💗❤❤bruno 1💓💓💓fifi 💓💓💓1 fiksimi 💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

 • Anita
  Anita

  Shume e bukur edhe kjo.

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa

  1💎💎💙💙💚💚❤❤

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj

  Bruno ze fantastik bravo

 • Katrin Hoxha
  Katrin Hoxha

  hajde Fifi hajde

 • Katrin Hoxha
  Katrin Hoxha

  bubkur

 • Rama Loqe
  Rama Loqe

  Suksese

 • Aferdita Rapo
  Aferdita Rapo

  1

 • Agnesa Bylykbashi
  Agnesa Bylykbashi

  O fiffi Yll jeeeeeeeeeeeeeeeee

 • ema kime
  ema kime

  Bravo 💋💋❤❤

 • King L
  King L

  👎

 • ela ela
  ela ela

  Fifi Brunoo yeah nice song 👌❤ Eurosong 2021 🇦🇱

 • Roland Roland
  Roland Roland

  Super fillim, super refren por cdo vler e humb te ajo pjesa koka posht e by...tha n'qell

 • Olta Toti
  Olta Toti

  Shpresoj qe ta fitosh kete vit cmimin e par se e meriton

 • marieplayroblox deusch
  marieplayroblox deusch

  Hallo Filloreta!! Je supriz!! Ti te ringjall !!!❤❤❤❤ Atu ku mendon se ka ndal jeta!! Respekte 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Valbona Qajaj
  Valbona Qajaj

  jeni star

 • Zamfir Violetta
  Zamfir Violetta

  Sono innamorata di questa canzone 😘😘💋💋💗💗!!!

 • Nina Ramkaj
  Nina Ramkaj

  Superr....

 • Elena Hekurani
  Elena Hekurani

  Super kenge 😍😍

 • mikin lirou
  mikin lirou

  Love from Germany♥️

 • jona korc
  jona korc

  Shum bukur fiksim kjo keng ❤❤❤❤

 • Liridona Meha
  Liridona Meha

  Shum kang e mirë bravo Fifi & Bruno 👌🏻

 • Avni NL
  Avni NL

  E paska flliq me Rap

 • Eno Furxhi
  Eno Furxhi

  🤩🤩

  • mikin lirou
   mikin lirou

   Superr

 • Vlora Behluli
  Vlora Behluli

  fifi do zgjedhet per qmimin me performanc me te mir

 • Ibrahim Dragusha
  Ibrahim Dragusha

  bravo ju qoft

 • Enea Barcelona
  Enea Barcelona

  Dihet cfar nxjerr nje bashkpunim i tille 🤷🏻‍♂️😁

  • ¡qika droges!
   ¡qika droges!

   Nrm ajo pun💫

 • Zatka Kica
  Zatka Kica

  Zemra

 • Lossy Abazi
  Lossy Abazi

  🇦🇱

 • G Ggkg
  G Ggkg

  Cool

 • marinaqi vaja
  marinaqi vaja

  Jeni super kengetar qe te dy. Zeri I ketij brunos te rengjeth mishin

 • Dj Nikolla
  Dj Nikolla

  Dicka e vecante,ju lumte !!

 • Leonard Merxhani
  Leonard Merxhani

  E ka merituar çdo vit por ktë vit më shumë❤

 • kosov m.f
  kosov m.f

  Joo valla po drushojn edhe mir eh eh 💔💔💔💔

 • Berni Biba
  Berni Biba

  Bruno kengtar i mir po sme pelq stili veshjes si edi rama

 • Dashamir Cellina
  Dashamir Cellina

  Best song out now hands down FIREEEEEE

 • hjcool_poop the cool
  hjcool_poop the cool

  Love this song😍Fiksim na eshte bere

Sonraki