Kripto Para (2. Bölüm)
24:59
763,920
Reddit
Bu videoyu izlemeden önce birinci bölümü izleyebilirisiniz, yoksa, konular havada kalacaktır.
O videonun linkini veriyorum: trwatch.info/ex/video/aY-r273go9K9qZo.html
Prof. Dr. Özgür Demirtaş
Özgür Demirtaş Ankara’da dünyaya geldi. İzmir Atatürk Lisesi’ni birincilikle bitirdi. Üniversite yerleştirme sınavlarında Türkiye’de ilk 50 öğrenci arasında yer alarak, 1998’de Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü’nü tamamladı. Boston College’daki çalışmalarını 2003’te tamamlayarak 27 yaşında finans alanında doktorasını kazandı. Aynı sene, Baruch College City University of New York'ta Yardımcı Doçent pozisyonunda göreve başladı. “Öğretim alanında”, 2003 yılında Finans bölümü içerisinde, 2004 yılında ise İşletme Fakültesi’nde en iyi öğretim üyesi seçildi. 2005 yılında, tüm ana bilim dalları ve fakülteler arasında en iyi öğretim üyesi seçilerek "Üstün Öğretim Madalyası"na layık görüldü. Aynı zamanda New York University (NYU) Stern School of Business’ta en yüksek öğretim değerlendirmelerini aldı. 2007 yılında doçent unvanını kazanarak City University of New York’ta kalıcı bir akademik pozisyon elde etti. 2010 yılında, öğretim alanında, ABD, İngiltere, Kanada ve İskoçya'da 1 milyon profesör arasında yapılan 10 milyonu aşkın öğrencinin değerlendirmeleri sonucunda, ilk 20 içerisinde gösterildi.
Çalışmaları dünyanın önde gelen akademik dergilerinde (Management Science, Journal of Financial Economics, Journal of Monetary Economics, Journal of Financial and Quantitative Analysis, Review of Finance ve Journal of Business & Economic Statistics) yayınlandı. 35’in üzerinde akademik yayın yaptı. Aynı zamanda özel yatırım fonları hakkındaki kitabı Academic Press tarafından basıldı. 2004 yılından başlamak üzere, araştırmaları City University of New York tarafından 6 sene boyunca ödüllendirildi. 2012 yılı Eylül ayında ABD’deki kalıcı pozisyonunu terk ederek Sabancı Üniversitesi'ne Finans Kürsü Başkanı olarak katıldı. Sabancı Üniversitesi bünyesinde yaptığı çalışmalar ile Marie-Curie Avrupa araştırma fonunu kazandı.
Prof. Dr. Özgür Demirtaş, Sabancı Üniversitesi altında kurulan Finans Mükemmeliyet Merkezi (Center of Excellence in Finance) Kurucu Başkanlığı, Türkiye’nin önde gelen bankalarından Akbank’ın Yönetim Kurulu üyeliği ve Türkiye’nin ilk finansal okuryazarlık derneği FODER’in kurucu Yönetim Kurulu üyeliklerini üstlenmiştir. Birçok büyük şirket ve holding için danışmanlık yapmaktadır. Türkiye, ABD ve Avrupa’da onursal konuşmacı olarak etkinliklere ve panelist olarak düşünce kuruluşlarının faaliyetlerine katılmaktadır. Aynı zamanda, başta biyoteknoloji ve fintech sektörü olmak üzere birçok sektörde melek yatırımcıdır.

YORUMLAR
 • Prof. Dr. Özgür Demirtaş
  Prof. Dr. Özgür Demirtaş

  Yorumlarda benim resmimi kullanarak telefon numarası veren DOLANDIRICILARA dikkat edin... Her zaman milyon kez dediğim gibi kimseden asla ve katiyen yatırım tavsiyesi almayın. Dolandırıcılara dikkat edin.

  • kozaklı erik
   kozaklı erik

   Özgür Hoca kıvırma. Kaç gündür yaptığım uyarıları yorumlardan kim sildi? Tabii ki sen. Suç ortağısın THODEX’te....

  • Elvin Xəlilov
   Elvin Xəlilov

   Hocam bu sorumu cevaplarsanız sevinirim. Bi şirket var Azerbaycanda 1 coini 1 dolara satıyo 100 dolar yatırıyosun sana 100 coin veriyo 2 aydan sonra 150 coin oluyo bunu da şirkete atarak 150 dollar alıyosun. Güvenmelimiyim sizce. Bu ponza sistemimi ya gerçekten kripto para işimi nerden anlaya bilirim?

  • Sibel Balkan Akgül
   Sibel Balkan Akgül

   Hocam, beni niye twitterdan engellediniz bir anlasam... oysa ki kendi halinde bir finans ögrencisiyim...

  • Kurt Adam
   Kurt Adam

   Hocam adamı kanaldan banlayin diyicem ama bu da liberal düşünceye ters 😁

  • İbrahim CARİ
   İbrahim CARİ

   @Barış ÇALIKUŞU işte bu sözün sadece Türkler’e has olması çok acı 🤣🤣

 • Tarafsız
  Tarafsız

  😂😂😂😂 iyi olsun sizlere 2 milyar dolar vurgunu yaptılar 2. Tosun vakası 😂

 • zahid arı
  zahid arı

  Hocam 😁 devlet tavsiyenizi almış 😁😁

  • Tarafsız
   Tarafsız

   Ballandira ballandıra kripto parayı anlatıyordu geçen haber türkte noldu 😂

 • N A
  N A

  Merhaba Özgür bey. Banking on Bitcoin filmini izlediniz mi, ne düşünüyorsunuz? Netflix'teydi. Ben ilk çıktığında izlemiştim ve Bitcoin'i çıkaranlar, satanlar, hapse atılmış ve borsası da çökmüş. Devlet bir kalemde çökertmiş ve daha sonra lisansa bağlamıştı. Fikrinizi merak edioyrum.

 • ismail yılmaz
  ismail yılmaz

  Hocam teke tek programina cikmaniz bile bu ekonomiyi biliyorum diyenler icin bile bir firsat olmus .. cok degerli bir ekonomist siniz sadece size yetismelerini beklemek zaman ala bilir hocam 🤗

 • şahin kılıç
  şahin kılıç

  Hocam bir coin borsası nasıl bukadar kolay sahibi tarafından soyuluyor. Bunu en güzel siz anlatabilirsiniz. Malumunuz thodex olayı. Ayrıca kapandığı sırada benim para sitede nakitti yani tl idi. Teşekkürler şimdiden

 • Mete özenci
  Mete özenci

  Özgür hocam seçimler blockchain sistemi üzerinden yapılsa demokratik seçimlere katılım ilgi artar mı sizce? Ne gibi olumlu-olumsuz etkiler olabilir. E-devletten girip oy kullansak mesela.

 • Soner Guzelyurt
  Soner Guzelyurt

  Ozgur Bey, Teketek programinda kripto paralarin %90'i batacak dediniz. Acaba hangi kripto para ayakta kalacak? Yatirimimizi hangisinden yana kullanmaliyiz? Tesekkurler

 • Osman T
  Osman T

  Hocam 3. bölümü sabırsızlıkla bekliyoruz

 • Serdar şengül
  Serdar şengül

  hocam öyle bir anlatıyorki bir salağa anlatır gibi anlamamak imkansız mükemmel bir anlatım.. sizin çok beğendiğiniz projelerle ilgili bir video yaparmısınız

 • JONH WİCK
  JONH WİCK

  Yorumların çoğunu okudum. Neden adamın anlattığı konu hakkında bir tane bile fikir yok veya tartışma yorumu yok eleştiri yok. Herkes övgüler yağdırmış hocama. Eyvallah da...nedense komiğime gitti çok özür dileyerek belirtmek istedim konuyu bi kulağından girip diğer kulağından çıkar gibi dinlemeyin bu arada yatırım tavsiyesi değildir

 • JONH WİCK
  JONH WİCK

  İyide hocam bilgisayarlara dijital dünyaya ne kadar güvenebiliriz. Bugün günümüzde sosyal medya sayesinde zaten insanların bütün bilgilerini kopyalıyorlar depoluyorlar. Yetmezmiş gibi birde alım satım işlemlerinede el atacaklar. Belki birgün dünyada Kağıt para değersizleşir de dijital paraya dönüşürse herşey, insanların bütün varlıklarını ellerinden almaya kalktıklarında buna kim engel olacak Otomatikman insan kaderi bir bilgisayara belkide bir kaç insan tarafından yonetilen veyahut yönlendirilen yapay zekaya mı bırakılacak. Söylediklerim biraz komplo teorisi ama yinede ürkütücü. Dünyada sonu gelmeyen bir kaos sebebi

 • kozaklı erik
  kozaklı erik

  İlk dolandırıcılık haberi THODEX skandalı bugün geldi. Özgür Hoca konuşsana, hani çok güvenli idi, 500 milyon bilgisayara kayıt yapılıyordu, kaybolması çalınması mümkün değildi? Bugün mağdurlar savcılık kapısında hesaplara ulaşamıyoruz diye. Özgür Hoca lütfen dolandırıcıların piyonu olma.

 • Cüneyt Başer
  Cüneyt Başer

  Block chain 》》》Blok zinciri Coin 》》》 para, madeni para Smart contact 》》》Akıllı sözleşme Token 》》》İtibari para

 • Jon lakoste
  Jon lakoste

  Diyarbakır dan selam ve saygılar hocam. Kıral adamsın. Seni Teke Tekte götdüm. Ekonominin başına geçmen lazım. Pür dikkat takipteyiz saygılar Emeğe saygı.

 • Kadir Obut
  Kadir Obut

  Kripto para, bitcoin ve yazılımı hakkında bi ton anlatılan efsaneleri hala anlamış değilim, ki baktığımda da nerde bir doçent nerde bir profesör varsa bunları anlatıyor . Kendileri anladımı veya kendilerini inandırdılar mı millete inandırıyorlar hâlâ anlamış değilim. Belki de ben hâlâ anlamış değilim. Neyse şunlari sormak isterim ki; Siz bu coinleri neden alıyorsunuz? 1.Anlatılana göre bu muhteşem yazılım vs. Sanal Para üretiyor madem sanal para üretiyor bunu neden para(TL, USD, Euro) ile alıyorsunuz? 2. Bu sanal para TL, USD, Euro üretiyor mu? 3.Eger uretmiyorsa, bozduracagim coini kimin parasından veriyor? 4. Zarardayken coinini bozduran kişiden verecekse bu bir kumar değil mi? 5. Satoshi Nakamoto veya başka birilerinin kurduğu bile muallakta olan bir şeyi almak mantıklı mı? 6. Bir anda tüm enerjinin kesildiğini veya sistemin çöktüğünü düşünün (ki sistemin çökmesinin imkansız olduğunu söylüyorlar!) yatırdığınız parayı kimden geri alabileceksiniz? 7. Veya tüm coin değerleri sıfırlandı bunu kaldırabilecek güçte misiniz? Bu soruları lütfen anlayarak okuyunuz, belki de bu söylediklerim konu ile alakası bile yoktur. Aydınlatmak isteyen veya bilen varsa görüşünü almak isterim. Saygılarımla, (Özgür Hocam konuya en hakim kişi olarak sizi görüyorum, birçok araştırma yapmama rağmen hâlâ anlamış değilim. Basit bir düşünce yapısı olarak yukarıda ki soruları genel bir kitleye sordum. Temel soru olacağını düşündüğüm sorular . Belki de hâlâ anlamadığımdan gülünç sorular olabilir, şimdiden kusura bakmayın. Saygılarımla,)

 • Halis Hosaf
  Halis Hosaf

  Devlet izlemez ki hocam ahahaha bildiğini okurlar. Nato mermer nato kafa

 • ahmet aytogan
  ahmet aytogan

  Özgür Hocam , Türk Ticaret Kanunu nda bahsi geçen "özel çekme hakkı" yanı SDR (special driwing right) ile kripto paralar arasında henhangi bir tarihsel bağlantı varmıdır? yeri gelince bu SDR meselesini, çıkış nedenlerini, uluslararası konvansiyonların içinde, kanunlarda neden yer aldığını anlatırmısınız? Çok faydalı ve çok ilgi ile karşılanabileceğini düşünüyorum.

 • Kader Rettman
  Kader Rettman

  Hocam lütfen konuyla ilgili videoların devamını bekliyoruz, çok teşekkürler🙏

 • OZ
  OZ

  ÖZGÜR HOCANIN BU ÜLKENİN EKONOMİ BAKANI OLMASINI İSTERDİM.SAMİMİ, DÜRÜST, GÜVENİLİR,ŞEFFAF ,ANLAŞILIR İNSANLARA İHTİYACIMIZ VAR.

 • Tuğrul YILMAZ
  Tuğrul YILMAZ

  Sizi izlemek zevk hocam

 • EVGIN HANOGLU
  EVGIN HANOGLU

  selamlar, Avrupada yasinya insanlar icin ne tur yattirm intessant olur

 • Emir Kütük
  Emir Kütük

  Chiliz yeşili yaktı

 • vedat başak
  vedat başak

  723 Twitter bitcoin anazlicisi bu videoyu begenmedi

 • Onur ÇOLAKOĞLU
  Onur ÇOLAKOĞLU

  Hocam "Türk" kimdir deseler tarif etmem, sizi gösteririm. Teşekkürler, yolunuz açık olsun her daim. Esenlikler...

 • James Williams
  James Williams

  *Nice video!! Very engaging from beginning to end. Nevertheless, businesses and investment are the easiest way to make money irrespective of which party makes it to the oval office.*

  • Michael David
   Michael David

   Seeing alot of successstories, he must be honest and trustworthy man for people to talk this good about him

  • Business Bro
   Business Bro

   I tried him with just $700 after 7 days I got $7000

  • Peter john
   Peter john

   I'm currently using his trading signals.

  • Claudia South
   Claudia South

   His trading strategies is awesome centers on making huge profit for investor

  • Flourish James
   Flourish James

   @max Hernandez This is really helpful to me as a newbie, I think with Gregory manure recommendation is a perfect start.

 • Serafettin ahmet Keles
  Serafettin ahmet Keles

  ÖZGÜR HOCA....BEN ILKOKUL MEZUNUYUM.SEN ÇOK IYI ANLATIYORSUN....100 VIDEO DINLEDIM.ANLAMADIM.TEK SIZ ANLATTINIZ.....ÇOK TEŞEKKÜR EDERIZ....AGZINA VE YUREGINE SAĞLIK.....TESEKKURLER

 • fatih dinler
  fatih dinler

  Ah hocam. Binlerce kez dediiniz ama maalesef ki bizim milletimiz sizi dinlemez de , 20 yıl anne baba sigara içme der de bi tane soytarı sigara uzatıp kandırır ya aynı o misal gider o piyasa sansarlarına inanır

 • ER - GEÇ
  ER - GEÇ

  Hocam hangi alt coinleri alalım :)

 • P T
  P T

  muazzam büyüklük dedigi 2 trilyon cokmu?? olim 50 ile 100 trilyona cikacak daha yenisiniz

  • P T
   P T

   bide zurna sesinle bagirmassan cok iyi olacak

 • P T
  P T

  cok dandik anlatmissin.. belliki sonradan girmesin kriptoya..

 • Kivanc Gokcek
  Kivanc Gokcek

  Bu konunun insanlarin aklina daha iyi oturmasi acisindan 3. bölümde söz konusu projelerin fiiliyatta, gercek hayatta nasil gerceklestigi konusuna deginirseniz yararli olacagini düsünüyorum.

 • Ahmet Yalcin
  Ahmet Yalcin

  hoca gibi hoca , mutevazilik desen var, bilgi desen var adamligini soylemeye gerek bile yok

 • adil göral
  adil göral

  Hocam merhaba. Coin alıp satma yönlendirmesi yapan bu konuda grafik eğitimleri veren sitelerden ders almanın bi faydasını görür müyüz sizce. Cevaplarsanız çok sevinirim. İyi akşamlar.

 • Mistik
  Mistik

  siz ne dediniz onlar ne yaptı alışverişi yasakladı welcome to turkey herkes ileri biz geri .

 • Recep YILMAZ
  Recep YILMAZ

  Koin yerine AKÇE kelimesi kullanılabilir.

 • Baran Han
  Baran Han

  Hocam katıl butonu açın ve eğitim verin bize

 • Oktay Tayşi
  Oktay Tayşi

  Abi sen neden baskan bakan bir şey olmuyorsun parti kur ya bizide kurtar kendinide

 • tesserayapi tessera
  tesserayapi tessera

  TORPİLLE PROFF OLMUŞ ZAT. KİBİR ABİDESİ ZAT. HERŞEYİ BİLDİĞİNİ SANAN ZAT. AMA İÇİ TAMAMEN BOŞ

 • Limit Film
  Limit Film

  Haber Türk de ki programınızı izledim, ya bu nasıl bir bağararak konuşmadır nedir acaba bunun sebebi saygıdeğer Hocam, sizi seviyoruz ( :

 • Agit Tenha
  Agit Tenha

  İngilzce öğrenmek şart oldu

 • Okan Yılmaz
  Okan Yılmaz

  Hocam şans oyunlarıyla ilgili video çeker misiniz

 • Bi Görkem Bi İbo
  Bi Görkem Bi İbo

  Hocam, kurbanın olayım bi çıtırdın ayıktırın bari hangi coinler bu ‘muazzam artacak olanlar

 • Hayal ve Rüya
  Hayal ve Rüya

  Her videonuz çok bilgilendirici Özgür Bey. Sayenizde çok şey öğreniyoruz. Ne kadar teşekkür etsek azdır. Efsanesiniz 👏👏👏

 • Zeytinlitatlar
  Zeytinlitatlar

  Hocam makalelerine bakacazda sirketin amacina ne zaman ulacagini nerden bilebilecez ki

 • sevde ile momo
  sevde ile momo

  Arkadaşlar bugün cebinizin şişkinliğine cüzdanınızın kabarıklığına yarın çocuklarınızın torunlarınızın güvenliğini tehlikeye atmayın bu adamlar devletleri yıkmaya düzeni değiştirmeye çalışıyor Bakın bugün sağlığımızı bozan kişiler bunlar Yarın ekonomimizi de kripto paralarla kontrol altına almaya çalışacaklar Tek tip insan düzeni oluşturmaya çalışıyorlar Dini dili kültürü yaşam farklılığı olmayan robotlaşmış insan yaratıp ona hükmetmeye çalışıyorlar lütfen bunların ekmeğine yağ sürmeyin

 • Onur Odabas
  Onur Odabas

  Solana ya yüklenme fikri çık aklımdan,:)

 • Ali Can Geben
  Ali Can Geben

  Parti kur oy verelim hocam. Merkez Bankasının başına gelecek adamsın.

 • Muhammet karataş
  Muhammet karataş

  Hocaaaa atma Atma twitterda muhalif herkesi susturmak mıdır senin anlayışın mazallah bakan başkan falan olsan seni alkışlamayanlari hapse atarsınız

 • Emre Turan
  Emre Turan

  🐥

 • Jean Valjean
  Jean Valjean

  Hocam merhaba.Anlamadığım şey örneğin çok farklı özellikleri var diyorsunuz bu farklı coinlerin.Bu özellikleri kim kullanıyor,yani biz coin alıyoruz ve satıyoruz bu kadar.Diyorki bitcoinin blok üretme periyodu 10 dakika.Ne demek bu ne üretiyor bitcoin ne yapıyor?Örneğin Chiliz halkı daha çok sporda söz sahibi yaptiracaz diyo ne demek bu,chiliz satın alınca ben nasıl spor alanında söz sahibi olmuş oluyorum??

 • Burhan Kahraman
  Burhan Kahraman

  Gözdelerim ve gördüklerim Bitcoin: yaşlı kurt, elbette bir döneme adını yazdıracak. Kürt İdris gibi... Ethereum: Enerji, hız ve dönüşüm yüklü bir araç Ethereum Classic: Enerji, hız ve dönüşümün yedek parçası Dogecoin: Popülist olması Doge hayat veriyor Cardano ADA Modern bir fotokopi makinesi olarak düşünüyorum ve değeri kendini ispatladıkça görülecek, bir ihtiyaç diyelim... Riple XRP İddia edildiği gibi bir emlak benim için... ev, dükkan, arsa ama bir fabrika değil tabi. Polkadot Bir Entellektüel... Klas bir avukat yada noter gibi görüyorum. Eyvallah etmek lazım. Karizması 1 numara... Siacoin Anarşist, bir yerlerde kendine yer açacak ve olgunlaşıp yerini alacak gibi.

 • ersen furkan akman
  ersen furkan akman

  Hocam Birtanesin senin gibi insanlardan bu ülkeye çok fazla lazım 🤲🏻

 • İbadullah Döngel
  İbadullah Döngel

  Saygılar hocam video için çok teşekkürler.

 • Bülent Taş
  Bülent Taş

  Türkçeyi zor konuşan bir millete yabancı kripto parayı anlatacağınıza İstanbul borsasını anlatsanız anlatırken 1 yılda dolardan %30 yerine borsadan %100 kazanabileceklerini akıllı bir yatırımla bunun ihtimal değil %100 kesin olacağını anlatsanız olur ama ANLATMAZSINIZ çünkü insanlar zenginleşir dolayısıyle ülke gelişir.ama senin amacında zaten insanların zenginleşmesi ve ya ülkenin gelişmesi değil öyle olsaydı avrupada tek tek satılan meyva veya sebzeleri bildiğin halde tweet atarak migrosta domatesler tek tek satılıyor diye dalga geçmezdin değil mi DOMAT PROFU

 • cuneyt oktay
  cuneyt oktay

  kriptoya da sirf bu yuzden kanmayin hocam.insanlar sizi dinliyor

 • Kemal Üstboğa
  Kemal Üstboğa

  Ula hocam parti kur oy verek sen fazlasın bizim memlekete

 • Ümit Talver
  Ümit Talver

  Hocam nacizane solana'ya girilir mi bu fiyattan?

 • Volkan Bay
  Volkan Bay

  Hocam, her saniyesi icin ayrı ayrı tesekkur ederim, saglikli ve guzel gunler dilegiyle,

 • Ramazan Güldüren
  Ramazan Güldüren

  Ethereuma yatırım yapılır mı?

 • MAGNETİC MAGİC
  MAGNETİC MAGİC

  Malesef sizin tavsiyenizi dinlemediler. Bırakın vergi almayı kripto paralar ile alışverişi yasakladılar

 • As. krts
  As. krts

  Muazzam bilgiler hocam teşekkürler. Bu arada Videoyu x2 de izledim kusura bakmayın hocam 😬

 • Tuna Cankat Köse
  Tuna Cankat Köse

  SAFEMOON coin 20x

 • Sevsenko Agit
  Sevsenko Agit

  Corana döneminde borsalarda resessiyonun resesiyonu gelecek dedi olmadi borsa tam tersi fırladı o sira hocaya inandık büyük kayıp ettik 5100 dolara bitcoinimiz vardi 110 dolara fiyatinda Etrum almıştım 14 etherum vardi kendisine inandık sattık birdaha ucuza bulamadık bitcoini etherumu hoca jp morgun veya sipekletorlerin adami olabilir veya yeterince araştırma yapmadan o açıklamada bulundu özelikle kiripto ve borsa ile ilgili açıklamalarına çok temkinli yaklaşıyorum

 • arhan k
  arhan k

  2:32 yok hocam

 • Kamuran Ci
  Kamuran Ci

  25 dakikalık online ders bitti. Teşekkürler Öğretmenim 👍

 • Fatih Hayirli
  Fatih Hayirli

  Hocam emeğinize sağlık. Bahsettiğiniz güçlü projeler içinde beklentinizin yüksek olduğu projeler hangisi acaba bir sonraki videoda bunun üzerine mi olsa😀

 • Atakan Atalay
  Atakan Atalay

  hocam canlı yayında yaptığınız yatırımın ne kadar önemli olduğunu gördük özellikle Erdem hocamın konuşması sırasında sesi kısmak zorunda kalmam buna en büyük örnek sanki stüdyoda gibiydiniz . bizlere değer verdiğiniz icin bilgilerinizi paylaşmak icin yatırım yaptığınız icin neslim adına sizlere cok teşekkür ediyorum.

 • Reona Takahashi
  Reona Takahashi

  Altcoinleri de anlatabilir misiniz? Hangilerinin ne gibi foksyonlari var? EOS, NEO, DASH, IOTA, TRX gibi ilk 50de olanlar özellikle. Emeginize saglik hocam!

 • Burak AKTAŞ
  Burak AKTAŞ

  tebrikler hocam adamsınız

 • mahmut bulanık
  mahmut bulanık

  hocam ağzınıza, yüreğinize emeğinize sağlık gerçekten altın değerinde eğitici bir video bu serinin devamını rica ediyoruz mümkünse tabi iş hayatınızda kolaylıklar ve başarılar diliyorum.

 • Abbas Elmalı
  Abbas Elmalı

  hocam büyük devletler bu bitcoine karşı gelmesi gerekmez mi sonuçta kur farkı nedeni ile bu devletlerin halkı diğer gelişmemiş ülkelerin her trülü malvarlığını sömürüyor bitcoinin değeri dünyanın her yerinde aynı olduğu zaman bunların işine gelmez ki..

 • Gökhan Şirin
  Gökhan Şirin

  Videonun sonunda çok duygulandım .. Zannetmiyorum ama inşallah ulaşırlar

 • Hüseyin Özer
  Hüseyin Özer

  Hocam Dün Akşam Sizin sayenizde Tüm Türkiye Fatih ALTAYLI’nın proğramında sizden Kripto Parayı öğrendi.. 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

  • Hüseyin Özer
   Hüseyin Özer

   @Prof. Dr. Özgür Demertaş Hocam bu Akşam Habertürk Akşam haberlerinde tekrarını verdi... spiker bile çok iyi anladık Özgür Hocanın sayesinde kripto parayı dedi 😃... Ama diğer Bazı Konukların yüz ifadesinden pek hoşnut olmadı gibi .. ama olsun onlarda öğrenmiş oldular

  • Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş

   izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7

 • Azad Gökalp13
  Azad Gökalp13

  Çok güzel bir fikir sunuyorsunuz ama herkes sizin ayağınızı kaydırma derdinde. Yemin ederim süper bir adamsın. 👍🏿

 • İbrahim CARİ
  İbrahim CARİ

  Böyle bir video çektikten 1 hafta sonra olanlara bakın. Zamanında matbaayı da yasaklamışlardı ve sonuçları ortada.

 • Tuğrul YILMAZ
  Tuğrul YILMAZ

  Hocam, tüm blok zincirlerinin adını verdiniz, kendini her yönüyle kanıtlamış yepyeni sağlam bir blok zinciri olan DEXCHAİN'den bahsetmediniz. Saygılarımla

 • Mustafa
  Mustafa

  hocam beğendiğiniz coinlerden bahsedin lütfen .

 • ZEKERİYA KEKLİK
  ZEKERİYA KEKLİK

  Hocam sız ekonomının basına gecsenıze

 • Ugur Ugur
  Ugur Ugur

  Agzi olan konusuyor.

  • Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş

   izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

 • salih alver
  salih alver

  Hocam süpersiniz çok teşekkürler 👏 👏 👏 👏 👏

  • Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş

   izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

 • Erhan Eryüksel
  Erhan Eryüksel

  Hocam merhaba . Projeleri inceleyebileceğimiz bilgi alabileceğimiz siteler hakkında bilgi verebilir misiniz?

  • Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş

   izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

 • sinan
  sinan

  Yüzyılın fırsatı dedikten sonra devlet kripto ile alışverişi yasakladı 😨

  • Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş

   izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

 • Askıda Youtuber
  Askıda Youtuber

  Dün akşam fatih altaylıyı konuk oldunuz. Bu son iki videoda anlattığınız şeyleri orada da halka aktardınız ve "ev mev almam, bana kalsa hep kirada otururum" dediniz. Büyük saygı duydum size.

  • Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş

   izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

 • RyanzxuaL CA
  RyanzxuaL CA

  Hocam ben ekonomist değilim ekonomi okumadım. Ancak bilirsiniz ki enflasyondan ötürü alım gücümü korumak için bu kripto yatırım işine girmek istiyorum. Yatırım tavsiyesi almayın diyorsunuz ama bu terimleri tablo okumayı vs. nereden öğrenebiliriz?

  • Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş

   izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

 • RyanzxuaL CA
  RyanzxuaL CA

  Hocam güzel bulduğunuz projeleri anlatır mısınız? (BEĞENİN DE ÜSTTE DURSUN)

  • Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş

   izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

 • Mustafa Demirel
  Mustafa Demirel

  Teşekkürler başarılar

  • Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş

   izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

 • Birkan Ayaz
  Birkan Ayaz

  Hocam 128 milyar dolar nerede

  • Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş

   izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

 • Erol Stock Market
  Erol Stock Market

  🔥🔥🔥🔥🚀🚀🚀🚀🚀🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  • Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş

   izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

 • İlker Yasin Arslan
  İlker Yasin Arslan

  Emeğinize sağlık hocam 🙏🏼

  • Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş

   izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

 • HASAN SAYGILI
  HASAN SAYGILI

  Hocam anlayamadıgım bu işte hani kurucusu veya sahibi yok diyosunuz ya bu sistemin tamamen sanal nasıl güvenecez bi sahibi kurucusu olmayan sisteme

  • Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş

   izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

 • Emre Değirmenci
  Emre Değirmenci

  Kamuya, karşılıksız ve bukadar önemli, değerli, tutarlı ve öngörülü tavsiyelerde bulunduğunuz için minettarız. Tarihe not.

  • Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş

   izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

 • Demhat Alturk
  Demhat Alturk

  Bravoo hocam

  • Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş

   izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

 • Miran Tekin
  Miran Tekin

  Hocam merhaba öncelikle insanları bilinçlendirmek amacı ile bizlere vakit ayırdığınız İçin çok teşekkür ederim sizden nacizane 2 talebim veya önerim diyelim olacak 1 mevcut coin veya token ların projelerine bakın araştırın makalelerini okuyun diyorsunuz bu konuda bize yardımcı olabilir misiniz şöyle sizin algınız ile bizim tabiki bir olamaz 2 ise 1 e bağlı bişey sizin dikkatinizi çeken videonun sonunda belirttiğiniz muazzam projeler dediğiniz size mantıklı gelenlerin projelerinden de bizlere bahsedenseniz bizlere ışık tutmuş olursunuz tekrar çok teşekkür ederim

  • Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş

   izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

 • Turgay Şahin
  Turgay Şahin

  kıymetli hocam youtube katıl açsanız üye olsak bize sabahlara kadar kripto anlatsanız

  • Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş

   izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

 • Gökmen Kaplan
  Gökmen Kaplan

  HOCAM EKONOMİ BAKANI OLUN PARAYA RESMİNİZİ BASTIRMAK İÇİN OY VERİRİM

  • Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş

   izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

 • Resat Uslu
  Resat Uslu

  Hocam, ekonominin E sini bilmediğimden size bir Temel (bana göre) soru sormak isterim. Keyfe keder karşılıksız basılan paraların nelere sebep olduğunu anladım ve şu açıdan bakınca merak ediyorum doğrusu. Dünya nüfusu bugün 8 milyar ise bundan 40 yıl evvel 4 milyar idi. Bu 40 yılda iki katına çıkan nüfusa daha evvel 100 lira gerekiyorsa şimdi 200 lira gerekecek. 40 yıl evvel, eğitime, ulaşıma, barınmaya, güvenliğe, iletişime, gezmeye v.s... bu kadar para harcanmıyordu, ayrıca o zamanlar dünyada $ milyarderi kaç tane vardı ve şimdi günümüzde kaç tane var, yani 40 yıl evvel 4 milyar kişi için 100 lira yeterken şimdi 8 milyar kişiye 200 lira "devede kulak" bana sorarsanız. Bu durumda artan nüfusa ve ihtiyaçlar göz önüne alındığında karşılıksız para basma yerine nasıl bir yol izlenmesi gerekir?

  • Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş

   izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

 • Caner Saltik
  Caner Saltik

  Keşke sizin gibi işinin ehli kişiler ekonomimizin başında olsalar

  • Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş

   izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

 • sezers Sezer
  sezers Sezer

  Merhaba hocam coin için hesap açmak istiyorum fakat hiç bir bilgim yok sonuçta öğrenmek zorundayız nerden bu islemleri yapmak doğrudur teşekkürler

  • Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş

   izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

 • Gurhan Gurtekin
  Gurhan Gurtekin

  Hocam iyi geceler diliyorum, haberturk teki programınızı izledim dilinize sağlık... Hocam projesini beğendiğiniz coinler varmı ..bende parayı eve değilde diyer yatırım araçlarına yatırmayı isteyenlerdenim :)

  • Prof. Dr. Özgür Demertaş
   Prof. Dr. Özgür Demertaş

   izlediğiniz için teşekkürler I•n•b•o•x n•o•w o•n w•h•a•s•a•p•p••+•1•5•0•3•7•1•4•5•2•6•7...

Sonraki
Maaş
19:35
989 B