Ledjana shpërthen në të qara, çfarë i bëri Mevlani në takim - Përputhen, 7 Prill 2021
1:01:25
1,284,573
Reddit
Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on TRwatch Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

YORUMLAR
 • e liza
  e liza

  Ska pik profesjonalizmi Bora Princi pershendet Aristelen Bora Ok mir

 • Teo
  Teo

  My song

 • Suzana Cinari
  Suzana Cinari

  I lumte asaj atdheu iulargu eti olsa ben cfar don imoralja kjonuk jep tek vaja

 • Suzana Cinari
  Suzana Cinari

  Je e tmershme Antonella blerim po tallet

 • Eva Evisa
  Eva Evisa

  Kjo mbeti Duke qar si kare per nje cope loqe

 • Adde Sadiku
  Adde Sadiku

  Kjo ngjan si mom

 • Violeta Seiti
  Violeta Seiti

  Mos e kurse fare o Blerim se edhe e ema si kjo eshte

 • Refki Ahmetaj
  Refki Ahmetaj

  Ket mut te maqedonis hiqne ptej ktu

 • Sh Amer
  Sh Amer

  Ani kur po thojn Lediana nuk qan me lote ,per menimin tem sosht ashtu. Nese Loti 💧nuk pikon nuk do te thot qe nuk kan jasht por brenda i qan zemra &shpirti ishalla e keni shti mir kopf.....

 • Visar Kalludra
  Visar Kalludra

  Qikjo episode edhe para saj kane qene ma realistet deri tani se po dalin shesh senet sit vjen djemt po dalin fakt mat sinqertit qaty

 • Arber Gjokola
  Arber Gjokola

  Ike moj budoll mos qaj per nje djale

 • R Gj
  R Gj

  po lotet ku i ka kjo qyçe sa ma shpifeeeeeeeeeeeeee

 • Xheladin Elezi
  Xheladin Elezi

  jeta ka halle ka saktifica hahahah uuuaaaaa qfar fjal te pleqve haha

 • Xheladin Elezi
  Xheladin Elezi

  mevlan nje person kur föet te verteten shikon ne sy tjetein dhe nuk mendon kahtuqe ti genjen mos harro

 • Daniela Meta
  Daniela Meta

  Ledjana tani po e tepron mi zemer mos u tall me zemren e Mevlanit un edi shume mire qe ju te dy e doni njeri tjeterin mos shkatero dashurin tende ledjana

 • Leila Shehu
  Leila Shehu

  Po edhe un te njejten gje mendoj.Sidomos Ledjana dhe Mevlani nuk din te aktrojn.Blerimi vjen nga Maqedonia.Atje djemt dhe vajzat fejohen qe nemoshe te re.Vajzat 16 vjec dhe djemt 19 vjec dhe fjala qe ato perdorin kur fejohet djali thon: eshti forcum.un kam jetu ne Shkup disa koh.Ata jan shum fanatik dhe kurr djemt etyre nuk mund te martohen me vajza te tilla !!!.

 • Daniela Meta
  Daniela Meta

  Antolea dhe Atdheu jan intriga aty

 • Daniela Meta
  Daniela Meta

  Blerim o djale mos u mer me intrigen e gjalle sic eshte Antonela

 • Desilda Mykaj
  Desilda Mykaj

  Ky cifte shkojne shume ❤❤❤❤

 • Shën
  Shën

  M’falni por Ledjana çdo ditë e më shumë si trans po duket.

 • missymarsi red
  missymarsi red

  Ledjana qan se kujton drurin qe e pret nga burgaxhiu i Hollandes. 😂😂👊

 • Florim Rraci
  Florim Rraci

  Se kuptoj Ledianen si ben se çan r nuk mund te nxjer lot se kuptoj skenari si shkon si do ..... As nuk e do Mevlanin ska pik ndjenja per te 🤔🤔🤔😏😏

 • Albion Bajra
  Albion Bajra

  Ishalla qet takim e javes sha vjen na dalin me takim Ma te bukur 🔥🔥🔥🔥🔥🥰

 • Joise Amaru
  Joise Amaru

  Ledjana : " Ne nje moment me dukeshe sikur po talleshe " Nji shaka sbohet dot !! O ledjana mos qaj per gjera koti o vajz akm se kpt qe ai nk te do. Ky emision eshte bo per mos tu pa fr Ishte me sppr ne fillim me shqipen tean,andin, anen 1 ...

 • leo._. gaming
  leo._. gaming

  Dhdhdgdydyyddyd6eduuduuxduyddydyyxyudduxudydudyxud7xu😚

 • Nail Rexho
  Nail Rexho

  Na rrufshit kokrrat me gjith ate aplikacionin ju ka thar goja per leke akoma flliqesira.mir me pages por dhe me € mesa di une ne shqiperi paguan me leke e jo me €

 • perputhen 1
  perputhen 1

  Po ky tipi qe flet kot gjithmon kush eshte 😂

 • adriatik ishmaku
  adriatik ishmaku

  Ky skenar dihet qe esht falls, jam kurjoz a morin noj lek per kte loj nervash nga topet e chanel kto aktoret? Sepse esht lodhje modhe!

 • Ahmadi Mahmut
  Ahmadi Mahmut

  Mevlani tap fare mduket ose drru nket takim

 • Lulzim Ajvazi
  Lulzim Ajvazi

  Si e duron kjo ledriana ket mevlanin qe se perkra as nje sekond!? Dhe zgerdhihet me abtonelen!? Cncnc

 • Muja Curri
  Muja Curri

  Ti je vetum ni burekgji more Blerimovski se kot ekije qije xheloz ne Atdheun more blerimovsik se tekisha qkoq dajak.hupu

 • Nebi Hajdini
  Nebi Hajdini

  Rrespekt juli trurin semens. E ke.

 • Nura Aaaa
  Nura Aaaa

  jeni njerzit me te felliqur n glob Top chanell je programi mi i degjeneruar nga po shkon kjo bot ncncncnc

 • Sonela Seit
  Sonela Seit

  Ledjana nje genjeshtare emadhe

 • Asenshu
  Asenshu

  Nese doni me shiku anime me boni sub se postoj episode te narutos dhe one piece dhe dragonball te plota.

 • cookie
  cookie

  Ke proplem nervor thote arjani prandaj qan ledjana

 • Fabian Priftaj
  Fabian Priftaj

  Vk e pash dhe sot.. nji dit tjeter kot e jetes time

 • Valentine mexhaj
  Valentine mexhaj

  Kjo lediana një dhelpër

 • Eva Rriska
  Eva Rriska

  Kjo Lediana qan sikur po vajjtoneper Dike .nAe shpifet aman more paskeni qene

 • ami ami
  ami ami

  Na e shpifi kjo Lediana shum femer pa sens

 • Shqipe Thaqi
  Shqipe Thaqi

  Po ku mos me kesh 😅 qfart kajtni oka bon ledjana😅 ma mir qik tishe fut diku kater qysh me shperthy kaq shtremt .

 • Xristina Tsaousai
  Xristina Tsaousai

  Ca të qar që bën kjo Lediana moj Aman😤😪🤮🤮

 • Shqipe Thaqi
  Shqipe Thaqi

  Valla ledjana te duket vetja aktore po jo nuk dukesh se kan si pela per mevlanin e andej thu nuk e dashuroj po sje ma e mir si mevlani as pak ki qef me bo ma interisant po spote ka hijr hiq ma shije

 • Valon Nura
  Valon Nura

  Humbje kohe ky emision koti

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai

  Qan ju kujtua dashnori

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤1 perputhen 💎💎💙💙💚💚❤❤

 • VetemFun
  VetemFun

  Vetem kancer dhe reklama ka ky program :)

 • FF KING
  FF KING

  Sa viza I ke fut e mevlan ????

 • Cristina Ortiz
  Cristina Ortiz

  Ca do jet i lumtur per ledjana ti del me takim me mevlani qan sikur shikon me ndonje varrim

 • adan adan
  adan adan

  Bravo Blerim me i zgjuari je.

 • fieraku philadelfia
  fieraku philadelfia

  Lot krokodili

 • Liri Lila
  Liri Lila

  Na i shpifi kjo lediana aman po bashkou me Mevlanin dhe dil mos bej interesanten.

 • VideoEntrainement
  VideoEntrainement

  kur Arjan permend "Seks", mevlani tu i lepi buzat ahahah shiko -> 48:21

 • Odeta Odeta
  Odeta Odeta

  Bravo Blerim je djal me vlera dhe karakter te fort mir ia bere gjirafes Antoneles hahahahaha sa kam qeshur me Ledianen dhe Mevlanin jan te papar 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • elton kuka
  elton kuka

  Kete Ledjanen është me qu ne mal dhe me ik me lan atje te qaje 😄😄 Sa njeri negativ ma shpif sa her e shoh

 • Xhemile Muqolli
  Xhemile Muqolli

  Antonela si loqk aa

 • Anna23 Anna23
  Anna23 Anna23

  Taman si femij ben o mevlan mir ledjana qe ska mendje dhe nuk te pse nuk mer vendimin e duhur kujdes mevlan se do behesh pishman me lidhjen qe do vezhdosh me ledjanen

 • Pullum Lecini
  Pullum Lecini

  Mevli 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎☝️☝️☝️✌😎

 • Kostas Bashalliu
  Kostas Bashalliu

  Po lat nam 6 muaj keni qe na genjeni boll se edhe nje femije 10 vjec si ha keto ,🤮🤮

 • Agron Mario Aliaj
  Agron Mario Aliaj

  Obobo çfare nivelesh, çfare personash, basso nivel....shkoni ma mire e punoni dhe merrni diten e punes me djersen e ballit. Emision artificial .

 • Hekri Troplini
  Hekri Troplini

  Edhe tea thonte nuk ndjehem mire me intimitetin para kamerave.po kur ishte me beartin ca sbente. Sa per show do dalin cift.

 • Enti Metai
  Enti Metai

  Qan Pa lidhje kjo ledjana

 • Behije Ademi
  Behije Ademi

  Ledijana oj rrence je; kto femra lujn rol kurvash shikoni dhe degjoni mir.

 • Angela L.
  Angela L.

  kur perputhen bohet big brother

 • Me And me
  Me And me

  Blerim Rinian ju bekofte zoti sa te mire qe jeni (shembull) po mos harxhoni fryme kot me ate Antonelen se per nje sekond ajo ekthen boten ne anen tjeter si ti interesoj

 • Diamanta Emma
  Diamanta Emma

  Po ti vetem grua qe sje .Ne cfare familje kafshesh ben pjese? asgje pesonale me kafshet i kam xhan

 • Valdete Mehmeti
  Valdete Mehmeti

  Hahahaha ju ndal zani bores kur princi e pershendeti aristelen hahah bora okoo 😅e veri re ndonje

 • Luljeta Bahushi
  Luljeta Bahushi

  Bravo blerim

 • Coli
  Coli

  Ledjana ben sikur qan :::me vete thot::mevlan me ha mun::::un me tjeter kam pun

 • Petrit Puja
  Petrit Puja

  Ka më trash që është kjo ledjana ka faj mevlani që meret me ktë nuk ja vlen

 • Bashkim Duraku
  Bashkim Duraku

  Ooooo sinqerisht keta ta shpifin qe te dy ledjana thote nuk te dashuroj dhe qe 2 muaj lau studion ke lot ndersa mevlani te dua po kam dashuruar personin e gabuar rrumpalle

 • Arber I
  Arber I

  Lediana : nuk qava kur bente ato veprime po per kundrazi qava kur bente keto veprime ???????

 • Genti
  Genti

  Julo je I modh për shprehjen: "Që kur janë liru biletat për në Tajlandë" LOL

 • Tia Koka
  Tia Koka

  Bravo Rinian te lumte goja je yyyll ne cdo drejtim , sa mirre ja bere asaj antoneles qe si mbyllet gpja , por sonte ja mbyllet ti me shkeqimin bravii te dyve 👏👏🌟🌟

 • Tia Koka
  Tia Koka

  Aman o Bora ose produxioni sa te pa ngopur jeni , boll po i shohim cdo nate na lodhen 😒

 • Elinda Qosajj
  Elinda Qosajj

  Qyqja , ca e do Ledjanen mor biri nenes 🤦🏻‍♀️

 • Simela Kazaferi
  Simela Kazaferi

  Pershendes Aristelen ,shpresoj t jet mir ,puc. Bora-ok mir.

 • Soni Rami
  Soni Rami

  dashuri e kohes e xhaxhit enver puthje ne faqe....perputhje qafe

 • Saida Gohan
  Saida Gohan

  Dy pjeset e para te takimit Mevlani duke tall me nderen me Ledianen kurse ajo duke qare sikur i kishte ndodhur ndonje vaki

 • Klea Lekli
  Klea Lekli

  AJO PO TA DESHTE DICKA DO DOTHTE AJO ESHT AKTORE... 😡😡😡😡😡

 • Klea Lekli
  Klea Lekli

  Po kjo shiringa e gjalle nuk ka dashuri per mevlanin ...

 • Ardiana Uka
  Ardiana Uka

  a keni ni naj her me qajt per dikon qe se don 😂ah moj lediana 😏

 • Ardiana Uka
  Ardiana Uka

  bravo arian kshtu me ka ndodh edhe mu ashtu esht si i the ledianes

 • Ardiana Uka
  Ardiana Uka

  hahaaah kjo bora mbon me qesh te gjithve ju thot asnjeher ste kishim par kshtu😂😂😂

 • Rezarta Zekja
  Rezarta Zekja

  Un habitem me Mevlanin pse permend gjithmon ndoshta historia jon zgjat 2 muaj a ka lidh kontrat ky ANTONELES i tha ndoshto sme ec me Ledianen e pas 2 muajsh kthehem prap te ti kur antonela i tha gur rezerv jam ska faj lediana qe sesht e sigurt

 • TechBoy
  TechBoy

  Me sa pam te takimi i mevlanit dhe ledjanes nuk kishte nje filtrim dishka ahahahahahaha 29:30 filtrim uji apo qfar

 • Arbnor Halili
  Arbnor Halili

  @jashari_ jo sje 😂😂

 • Victoria Paloka
  Victoria Paloka

  Mevlani duhet te heq dore nga Lediana ! Ajo nuk eshte e Gezuar me Mevlanin nuk kuptohen ndjenjat e saj ! Kishte me u pershtat ma shume me Aristelen !

 • Victoria Paloka
  Victoria Paloka

  Ku program eshte kthyer ne reklama , prandaj duhet telekomanda per te bere skip pa tjeter e bejne te nevershme emisionin

 • Xima Memeti
  Xima Memeti

  Bora se pershendeti Arjanin askend ne Sdudio 🙄

 • Julie JL
  Julie JL

  Mevlan me vjen me vjell sa Toxic eshte , 33 vjec si femi idiot

 • Budalliqet Shqiptare
  Budalliqet Shqiptare

  A veq un I boj skip kur flet ariani?!

 • marinela ndreu
  marinela ndreu

  Kush e degjoj Boren tek 31:54 qe tha te perqendromi tek mevlani dhe ledjani 😂😂😂😂😂

 • Alketa Alketa
  Alketa Alketa

  Blerim 🌞👏👏👏👏👏 Je vertet burr

 • Fiori Cili
  Fiori Cili

  Arjan je shum i saktë

 • Ardiana Uka
  Ardiana Uka

  shi shi qfar aktorsh per me shkarku aplikacionin mej dhon 4 euro kishe aty ka sene interesante lediana shyqyr qe po muna mej pa tash aty sepse se kisha dit se qka ka ndodh 🤨pfff

 • Vjollca Dardhanjori
  Vjollca Dardhanjori

  Ahhh maj Ledjan ti sje per ket emision fare ti dukesh qe ban loje asgje me teper ti ke rezerva se duhet te kesh dike pas shpinet ,eshte nje vajze qe ka hy per loje dhe nuk asht as per loje !!

 • Dardanian King
  Dardanian King

  O zot diqa sa i fort osht mevlani Humorist i lindur per Zotin hahahahahahhaahahhhha

 • Erjon Rixi
  Erjon Rixi

  Aman moj bora ne è kuptojm qe ti duhet ti bojsh reklame aplikazionit ... por ky produksioni do me na bo budall fare me pagujt cdo muj 3,99€ per budalliqet si pershembull , ca tha jasmina ca hongri jasmina e kur dhjeu antonela.... e pytttaaa pika qe sju bie

Sonraki