SİVASTA 1.SEÇİLEN KANGAL KOYUNLARI VE KANGALLARI
39:25
62,859
Reddit
PALA MEHMET VE OĞULLARININ POYRAZ SERİSİ 2020 YILININ EN İYİ SÜRÜSÜ SEÇİLDİ

YORUMLAR
 • Uğur altınok
  Uğur altınok

  Türklere ait 3 köpek vardır. Akbaş, karabaş, alabay. Kangal, boz , malaklı vs tüm köpekler karabaş denilen köpeklerin alt versiyonudur.

 • yılmaz arslan
  yılmaz arslan

  Abi hem köpekleri hem koyun ve koçları çok güzel safkan ve emeklerinize saglık güneş ailesinin emekleri bereketli olsun. Selamlar

 • Behlul Duran
  Behlul Duran

  10;32deki pala orjinal tam boz kanbgalmış enik alma şansımız varmi acaba

 • Oruç Oruç
  Oruç Oruç

  Maşallah maşallah ALLAH bereketini artırsın koyunların, süper hepsi aynı güzellikte ağzı batırma boz koyun. Köpekler iyi. Ben Kangallıyım ama almanyada yaşıyorum. Yani koyundanda köpeklerdende iyi anlarım. Bizim zamanımızda bir köpek kurt yıktığında o köpek için koyun kesilirdi, tabiki ozamanın Kangal köpekleri safkandı, simdide varda okadar değil.

 • Kadir Çankaya
  Kadir Çankaya

  Abi güzel vidyolarin için teşekkür ederim

 • Ferhat Şara
  Ferhat Şara

  Bu adamın kangal konusunda hiç tecrübesi yok

 • Mustafa Çil
  Mustafa Çil

  Maşallah çok güzel bir köpek

 • Reis 35
  Reis 35

  Bu köpekleri alnak için kapı aşındıran, arkadan dolanan, soyun devamlılığına sekte vurmaya çalışan kim varsa vatan hainidir. Satanda aynı şekildedir. Yavrusunu satın kardeşim ama soyu devam ettirin. Uzun süredir bu kadar güzel kangallar görmemiştik. Herşey para değil. Soyu devam etsin.

 • Kürşad BOZKURT
  Kürşad BOZKURT

  İt, İtler diyeceğine Köpek desen daha uygun olurdu.

 • Yunus Emre Hatipoğlu
  Yunus Emre Hatipoğlu

  Maaşallah maaşallah bereketli olsun köpekler süper koyunlarda süper 👍🏻👍🏻

 • Kahraman Solak
  Kahraman Solak

  Maşallah her şey mükemmel

 • Turabi Demir
  Turabi Demir

  Yavru köbek merasına değince yani 1 yaşına gelince büyümesi durur o yüzden kulaklar kesilir.çünkü büyümesini tamamladığı için daha uzamaz.zaten köypeklerin kulağını uzun kesmişsiniz.Ayrıca muhabire hatırlatın kangal köpeği kulakları yavruyken kesilmez.büyüme devam ettiği için köpeğin kulağı kısmen geri uzar.

 • Adem Özgan
  Adem Özgan

  Mahzuni şerifi saygıyla anıyorum Köpekler de koyunlar da çok güzel maşallah allah esirgesin

 • Uğur Keskin
  Uğur Keskin

  İşte sen den istediğim iz bu serbülent abi barış çiçek yada bir başka sını kötü lemek başkalarını karalamak kötü konuşmak bunlar seni n gibi adam A yakışmaz sende bu ülkenin bir evladı bir değeri ve üreticisi sin o adamda öyle bak ne güzel bizler için çıkmış dağ bayır dolaşıp bize kangal koyunu nu köpeğini tanıtmış sın helal olsun işte sana yakışanda bu abi seni severek ve beğenerek takip ediyorum... Emeğine sağlık

 • karabey yavuz
  karabey yavuz

  senlen ğurur duyuyorum güzel kardeşim ben gümüşhanem iyim sen devamlı izliyorum çok memnun bizi her yönüyle aydinlatiyorsun cobanligi çok seviyorum isdanbulda yaşıyorum ölmeden bir günlük koyun yamak isdiyorum alah nasip eder inşallah seni çok seviyorum selamlar

 • Alper Sarp
  Alper Sarp

  Bin tane Kangal videosu izle yetiştiricilerde dahil böylesi maşallah zor bulunur emeğine sağlık Serbülent abi 🇹🇷🇹🇷

 • Alper Sarp
  Alper Sarp

  İşte kangal 🇹🇷🇹🇷🇹🇷Serbülent abi mey sesi muhteşem olmuş ah memleket ...

 • Kamil Yilmaz
  Kamil Yilmaz

  Köpekler ve koyunlar harika.siz ve otorite olma çabalarınız hariç! Çekimde tüm cabalariniza rağmen olmamış...

 • kerim cabbar
  kerim cabbar

  Maşallah

 • xoktay Küçük
  xoktay Küçük

  Akılsız bu adamlar 1 yaşında hayvanın kulağımı kesilir akıl var mantık var köylü insanların bir çoğu herzaman böyledir böyle gelmişmiş böyle gidermiş töbe töbee ,köpeklerim maşallahı var ama

 • Ahmet Ahmet
  Ahmet Ahmet

  Serbulent abi lutfen bir ciftlik kur bizde hakiki kangal sahibi olalim kangal diye 1cift aldik 4 kecimizi kurt yedi kopekler asagi koye kacmislar lutfen yardimci ol abi.yada bildigin hakiki kurtcu menik varsa yerini soyle gidip alalim abi

 • Ümit Yurdakul
  Ümit Yurdakul

  Maşallah koyunlara rabbim bereketini artırsın

 • Ümit Yurdakul
  Ümit Yurdakul

  Bunlara bayıldım çok kaliteli Köpekler böyle güzel görüntüler için teşekkür ederim Serbülent bey

 • H.Y.S HER YONDEN SANAT
  H.Y.S HER YONDEN SANAT

  Ala olanlar Safkan Kangal değil. Ortada BİLİM var. DNA var RNA var. DNA diziliminde KODLAR var. Bunların renkleri neler olabilir, renk kodları, renklerin dağılımlarının nasıl ve hangi bölgelerde olacağı zaten belli. Bunların dışına çıkılan renk durumlarında DNAsına başka kod (yani döl) girmiş demektir ki! Hayvanın GENİ değişmiş yani Saflığını yitirmiş melezleşmiş demektir. Bu nettir. Dışında iddiada bulunan BİLİME ters konuşur.

  • H.Y.S HER YONDEN SANAT
   H.Y.S HER YONDEN SANAT

   @Diyar Gümen Ben ne diyorum sen ne diyorsun. Neymiş çobanlar boz karabaş renk tutarmış hiç alakası yok tamamen uyduruk bir laf. Safkan Kangalın ana rengidir boz oyüzdende çobanlarda bu renk yaygındı olayın gerçeği bu. Senin ütopik hayalindeki gibi değil Boz renk ala rengi baskılarmış oyüzd3n çekinik kalırmış. Sanki sanırsın her canlıda bu ala renk kodu varmışta diğer renkler onları baskılarmış gibi saçma sapan konuşmuşsun. Ala renk çekinik kalırmışta mış mış. Peki çokbildiğini zanneden kardeşim. Bir DNAda ala renk kodu yoksa, hangi renk kodu onu baskılamış olabilsin. Olmayan şeyin nesi baskılanmış, çekinik kalmış olabilsin. Buraya öyle sağdan soldan duyduğun çekinik kalmış gen vs gibi altını üst0nü net bilemediğin şeyleri yazmayla olmuyor o işler. Anca böyle saçmalık ve lafı çarpıtma olarak kalır işte burada olduğu gibi. Birde demişsinki Restoratör olman yetmezde kinoloji uzmanı yapmaz bu seni vs vs. Peki biliyormusunki Restorasyon ve Arkeoloji içinde Tüm eski medeniyetlerin kimlik tesbitleri için DNA incelemeleri araştırmalarıda yapılır. Bu medeniyetlerin insanları da yanlarındaki hayvanlarıda, Eşyalarıda bir takım testlere tabii tutularak kimlikleri ortaya çıkartılır. Gördünmü bak sen daha Restorasyon konusunu bile düz mantık olatak sadece birşeyleri restore eder okadar olarak biliyorsun. Bırak GEN konuşmayı, Türk Medeniyetinin Taşınabilir Kültür Varlıklarından olan Safkan Kangallarını ve DNAlarını konuşmayı. Sen gibi birşeyleri bildiğüni zanneden bilgisizlerle dolu etraf maalesefki.

  • Diyar Gümen
   Diyar Gümen

   Üstelik restoratör olman seni kinolog yapıyorda benim haberim mi yok?

  • Diyar Gümen
   Diyar Gümen

   Çobanların sürekli boz karabaş renkli köpekleri tuttuğunu bu yüzden boz rengin diğer genleri baskıladığı için ala rengin nadir çıktığını da biliyor musun? Çok donanımlısın ya ala rengin çekinik gen olabileceği aklına hiç gelmedi mi? Ben senin düşündüğünü düşünemiyor muyum zannediyorsun? Üstelik ala diye bir ırk mı var? Ala renk varyasyonu değil mi? Ne yani ala renkli bir köpek geldi diğer köpekleri kırdı mı?

  • H.Y.S HER YONDEN SANAT
   H.Y.S HER YONDEN SANAT

   @Diyar Gümen Sen benim neyi kabul edip neyi etmediğimi nerden biliyorsun da. Kalkıp bana şunu kabul ediyorsan bunuda kabul etmiş oluyorsun diyorsun. Ben BİLİMDEN bahsederken sen gibi işin içinde olmadan konuşmuyorum. Bir Restoratör sıfatıyla bu iştende anlayan ve uzun yıllardır araştırmasını yapan biri olarak konuşuyorum. Sen DNA nedir bilirmisin kardeşim. O DNA sarmalları içinde olan türe özel KODları bilirmisin peki. Renklerin hangileri olduğu, nerelerde dağılıp dağılmadığı dahi bu kodlarla türlerin kendilerine has DNAlarında kodlanmış olarak mevcuttur. Öyle göğsünde varsa niye burnunda olmuyormuş demekle olmuyor bu işler. Bunu açmaya kalksam sana aklın karıştıkça karışır gider senin. Yıllar önce bu kanalın sahibi gibi kişiler. Bugün söylediklerinin tam zıttını söylerlerdi. Biz onlarada üstüne basa basa anlatırdık işin aslını ve aynı senin yaptığın gibi alakasız alakasız konuşup reddederlerdi söylediklerimizi pekçok konuda. Ama bugün işin içine DEVLET DESTEKLİ BİLİMSEL GEN ARAŞTIRMALARI, GEN HARİTALARI çıkartılması işlemi başlatıldıydı ve işin gerçekleri ortaya çıktıydı. O günlerde tersini söyleyenler. Buhünlerde çark ettiler geldiler sözlerimize. Bugün bu videodaki oluru olmazı söylerkende sadece FENOTİP dediğimiz dış görünüşe birazcıkta huya göre söyleyip doğruyu söyledik zannediyorlar. Bizde onların yanlışlarını anlatıyoruz bugün. Sizlerde bunu biraz daha zaman geçip tamamen işin aslı net şekilde açıklandığında anlarsınız VESSELÂM.

  • Diyar Gümen
   Diyar Gümen

   Sen bozun orijinal olduğunu nerden biliyorsun? Ya da alanın orijinal olmadığını nerden biliyorsun? Boz karabaş var kırçıl var gri var sarı var burnunda beyazlık göğsünde beyazlık olanı var ama ala niye yok? Sen göğüste beyazlığı kabul edersen alalığıda kabul etmiş olursun.Kusura bakma ama bilimden bahsedip bilimle tamamen ters düşmüşsün.

 • Akif Kanlikurt
  Akif Kanlikurt

  Abi eline emegine saglik sayende orjinal saf kangal kopegi ve koyunu görebildik.

 • Selahattin Doğan
  Selahattin Doğan

  Canlar yüreğine sağlık olsun can

 • hasan demir
  hasan demir

  Kangal koyununun kuzusu bile koç gibi maşallah. Yerli koyunlar varken ilin koyununa ne gerek var illede france da neymiş! İllede KANGAL davarıyla itiyle.

 • Ersin Kilic
  Ersin Kilic

  Maşallah nazar değmesin koyunlara. Bizde çok yaptık koyun işini. Köpekleride, manzarada abimizin sesi de muhteşem yüreğine saglık. Seninde emegine saglık abim.

 • Wepa Orazov
  Wepa Orazov

  Masallah masallah

 • Vedat Baydemir
  Vedat Baydemir

  Koçların bynuzu neden yok genç oldukları için mi

 • Vedat Baydemir
  Vedat Baydemir

  Halis karatasın köyünü belirtmeniz iyi o?du ben Halisi Urfalı biliyordum ayrıca köyler çok bakımsız göç çok ga İiaba

 • Can Say
  Can Say

  Heyyavruum benim köpeklerler çok iyi maşşAllah

 • Süleyman Savran
  Süleyman Savran

  Maşallah adamların köpekleri de koyunlarıda güzeller nadir kalmış köpeklerden birkaçıda bunlar güzel bir video olmuş elinize sağlık

 • Abdullah yildirim
  Abdullah yildirim

  Köpeği tutup videoda ilk konuşan arkadaş 92/2 kbrn konya benim üst devrem Süleyman ,valla duygulandım onu görünce askerdede eniklerin resimlerini bana gösteriyordu bir çiftte sözü vardı bana ,burda görmek ne bilim tuhaf oldum 😊selam olsun sana sülo

 • Isa Çam
  Isa Çam

  Çok güzel maşallah koyunlarda kopeklerde 10 numara emeğinize sağlık orda kangalsiz olmazsa olmaz

 • Faruk Fırat
  Faruk Fırat

  Masallah masallah

 • VDT yavuz
  VDT yavuz

  Çok emek harcayarak bize bu güzel görüntüleri aktarıyorsunuz emeğinize sağlık

 • VDT yavuz
  VDT yavuz

  Kaliteli bir belgesel çekmiş siniz çok güzel köpekler ve koyunlar maşallah

  • Serbülent ÖZGİRAY KANGAL FATHER
   Serbülent ÖZGİRAY KANGAL FATHER

   eyvallah

 • Serkan Gürses
  Serkan Gürses

  taa 1980lerde bi coban vardi bizim cocuklugumuzda hakiki kurtcu köpegin bacak patileri beyaz olur derdi Allah rahmet eylesin aklimda ozamandan beri bu tez hep aklimda yanii

 • Salman Yücel
  Salman Yücel

  Maşallah allah nazarlardan saklasın inşallah köpekler de koyun ve koçlar da 1000 numara emeğinize sağlık

 • Sait Aksu
  Sait Aksu

  Lütfen köpekleri zincire vurmayın dağ başında

 • Sait Aksu
  Sait Aksu

  Bu koyunlar nerde yayilıyor hec yeşillik yok ama cok güzel sürüsü var Maşallah

 • Sait Aksu
  Sait Aksu

  Bu köpekler bir döşle kurtu öldürür

 • arif yıldız
  arif yıldız

  Koyundan anlamam ama çok temiz olmaları dikkatimi çekti. Köpekler süper bu güne kadar gösterdiklerinin arasında kesinlikle ilk ona girerler. Eline emeğine sağlık

 • S A İ M
  S A İ M

  Son zamanlarım en güzel videosu......

 • Akdeniz
  Akdeniz

  Devletimizin ciftcilere duzenli bilincli yardim etmesi cok guzel ALLAH devletimize ciftcilerimize zeval vermesin.

 • Yusuf Kavas
  Yusuf Kavas

  Slm serbülent Abi allah senden razi olsun almanyada kaliyom aksarayliyim Abi beni aglattinya koyunlari ve köpekleri görunce kendimden geciyom Sana sonsuz tesekur ederim saygilarimla

  • Serbülent ÖZGİRAY KANGAL FATHER
   Serbülent ÖZGİRAY KANGAL FATHER

   aslm teşekkürler

 • Ufuk ERDEM
  Ufuk ERDEM

  Helal olsun abi size hem koyun hem köpekler manşallah

 • Emre AKDOĞAN
  Emre AKDOĞAN

  Maşallah 🧿

 • Nejla Demirtas
  Nejla Demirtas

  isi gucu dumen bunun milleti kandiran insanlar bunlar

  • Serbülent ÖZGİRAY KANGAL FATHER
   Serbülent ÖZGİRAY KANGAL FATHER

   kim dümenci? senmisin dümenci

 • Mahmut Bal
  Mahmut Bal

  Ses mukkemmel

 • Yusuf Koşmaz
  Yusuf Koşmaz

  Yeter yar yeter söyleyin abim kesin albüm yapman lazım diline yüreğine sağlık

 • likofos
  likofos

  Harbiden çok güzel köpekler masallah

 • Burak Baştaş
  Burak Baştaş

  Safkan Kangal besliyorum 👍🏼 Kanalıma uğramadan geçmeyin 😄

 • Sami Ceken
  Sami Ceken

  müziklerde sahaneymis, beni benden aldi gece gece...

 • serdal
  serdal

  Bin bir kere masallah

 • seni gidi topal
  seni gidi topal

  Bu köpeklerin aslı Kangal/Avşarörenden İbo dayıdan geçmedir.Yani köpekler meşhur dişi Avşarörenli Cimo'nun torunları.(Cimo sonra Barış Çiçeğe geçti oradan Almanya'ya satıldı)Video da bahsedilmemiş ben yazayım dedim.

 • ahmet duzgıder
  ahmet duzgıder

  perfecttt

 • Volkanyldz tv
  Volkanyldz tv

  Köpekler kalite dişileri de görseydik iyidi

 • Kangallarla Safari
  Kangallarla Safari

  Bu köpeklerin sahibinin iletişim adresini paylaşır mısınız mümkünse.

  • Poyraz kangalları Kangal poyraz
   Poyraz kangalları Kangal poyraz

   Facebook Instagram a PALAMEHMET veya Süleyman güneş yazarsan bulursun

 • Nurettin Temür
  Nurettin Temür

  Maşallah maşallah

 • Sivas hayvan Sevgisi hobiler
  Sivas hayvan Sevgisi hobiler

  Güzel köpekler .masallah abim

 • ilker çiftçi
  ilker çiftçi

  Kopekler super

 • Önder Bostancı
  Önder Bostancı

  KÖPEĞİDE KOYUNUDA ÇOK TEMİZ MAŞALLAH..

 • Ömer
  Ömer

  MaşaAllah BarekAllah gerçekten hem koçlar hem köpekler çok güzel. Kulak kesme konusunda kesinlikle haklısınız. En geç iki aylıkken kesilmeli. Kan bile çıkmıyor köpeklerde. Ama 1 yaşından sonra kulak kesmek hayvana eziyet resmen.

 • abdulsamet kızıl
  abdulsamet kızıl

  Abi köpekler çok güzel saf kangal boylarında büyük abi bence adamdan al güzel bi dişiyle çiftlestir kangallar çoğalsın abi nadir bulunanlardan boylu poslu

 • Mehmet Kemal Cansevdi
  Mehmet Kemal Cansevdi

  Kangal yetiştiricilşiği için de bir madalya verilmesi lazımmış bence.

 • İbrahim Savci
  İbrahim Savci

  MASALLAH abi köpekler çok güzel bunlardan da az kaldı

 • Emre Paş
  Emre Paş

  Selamun aleyküm eğer aranızda husumet rekabet yoksa SAVAŞ KOÇTEPE abinin de yanına git hele onda bi Dost var çekte millet köpek görsün...

  • Serbülent ÖZGİRAY KANGAL FATHER
   Serbülent ÖZGİRAY KANGAL FATHER

   aslm savai soyadı gibi koç gibi bir kardşimiz ama kangalda birtürlü denk gleemedek malesef

 • Hakan Aydemir
  Hakan Aydemir

  Abi helal olsun sana böyle safkanları bize izleme şansı veriyosun Allah razı olsun.

 • Fatih Solmaz
  Fatih Solmaz

  Kangal koç ve köpekleri maşallah çok güzeller Gaziantep ten selâm olsun sizlere

 • Gökhan Kale
  Gökhan Kale

  reis bu isi hakkiyla yapiyorsun birde kisileri elistirmen olmasa bence daha guzel olacak gerek yok takdiri seyirciye birak boyle daha guzel bilgin tecruben paylasimlarin guzel

 • Mustafa Mavili
  Mustafa Mavili

  Kulak kesme işi hikaye Turhan Kangal ile yaptığınız sohbette ki bilgileri unutmayınız bir kere kulağı kesik köpek bir sıfır yeniktir diyor 😁

 • VEDAT GÜLER
  VEDAT GÜLER

  Maşallah Tüy Gibi Ömrü Olsun Güle Güle Beslesinler. Safkan Kangal. Serbülent Abimin Tarif Ettiği Gibi.

 • Caner COSKUN
  Caner COSKUN

  O anam avladı diyen abimiz kesin Gürünlü 😂😂😂

 • Ozan onur safak Pasin
  Ozan onur safak Pasin

  Mükemmel video kusursuz hayvanlar

 • Celalettin ŞAHİN
  Celalettin ŞAHİN

  Selamın aleykum serbulent abi öncelikle sana karşı yanlış görüş beslediğim için özür dilerim gerçekten kangal ırkını tam anlamıyla bilen anlatan sen olduğun için daha önce bazı üç kagitci yalancı insanların videolarına inanıp sana haksızlık yapıyorsun yorumu yazdığım için .videolarını izledikçe değerlerimizi senin benimsetmek için çaba gösterdiğini anladım teşekkür ederim abi

  • Serbülent ÖZGİRAY KANGAL FATHER
   Serbülent ÖZGİRAY KANGAL FATHER

   Aleyküm Selam doğruları görmen iyi olmuş

 • Fatih KÖKEN
  Fatih KÖKEN

  MAŞALLAH ÇOK GÜZEL KİLO BİLE ALMAMIŞ ATİK VE ÇEVİK OLURLAR GEZEN KÖPEK SELAMLAR

 • Bülent Arikan
  Bülent Arikan

  Bismi Subhan. Maşa ALLAH te Barek ALLAH . Rabbim Hafi bu güzelleri her türlü Şer Odaklarından korusun.

 • Ergin Kuşçu
  Ergin Kuşçu

  Maşallah

 • Billy Was Here
  Billy Was Here

  👍👍

 • Ayhan Karaagac
  Ayhan Karaagac

  MaşAllah Kangal koyunlarıda köpekleride harika çok güzel 👍🏼

 • Savaş Polat
  Savaş Polat

  Harbi kangal kurt boğan cinsinden.

 • Emin Enes Tubam
  Emin Enes Tubam

  gerçektende güzel köpeklermiş hocam bu arada davarlarda güzelmiş😄

 • Tonya Trabzon
  Tonya Trabzon

  Harbi has kangallar maşallah

 • ali yılmaz
  ali yılmaz

  Valla abi ne yalan söyleyeyim sen ilk bu panterlere çaktığnda kıskançlık ya da ticari rekabetten dolayı çamur attığını düşünmüştüm ama yinede takip ettim anlamak için.Sayende kafam netleşti hele burada gösterdiğin kangallar benim çocukluğumdan hatırladığım köpekler.Duruşu,bakışı,yapısı,hareketleri,karizmasıyla muhteşemler.Seni tebrik ediyorum.Bunlardan enik alıp üretmelisin.Kaybolmasınlar yazık.Hele ülke dışına gönderilenlerin vay haline.Danua gibi köpekler.Bu hayvanları kaybetmemek lazım👏

  • Serbülent ÖZGİRAY KANGAL FATHER
   Serbülent ÖZGİRAY KANGAL FATHER

   önyargılı olmamak lazımmış reklamcı sahtekarlara kalmıştı piyasa

 • erol irtem
  erol irtem

  İtleri görünce heyecanını gizleyemedi, itler nerede? itler nerede...

 • Bullstyle Tattoo
  Bullstyle Tattoo

  Hele şükür saf Kangal gördük 🍀✅✅✅✅✅ maşallah

 • Bawar Bawar
  Bawar Bawar

  ةات

 • Bawar Bawar
  Bawar Bawar

  ةلتنف

 • Tuğrul Arslantas
  Tuğrul Arslantas

  Maşallah harikalar

 • sevket tasdemir
  sevket tasdemir

  Maşallah maşallah

 • Atakan Atmalıoğlu
  Atakan Atmalıoğlu

  Arkadaş süper söylüyor böyle paylamışlar daim olsun

 • Cihan Bedir
  Cihan Bedir

  Çok iyi be abi maşallah

 • Murat Özavsar
  Murat Özavsar

  Arkadaş şu kangalların karakterine bayılıyorum.Hayvanlar ne zaman kime ne yapcagini biliyorlar.Ne kadar insancıl karakterli deli gibi bir oyana bir buyana havlayıp saldirmiyorlar.İste bu yüzden her zaman derim saf kan taşiyan kangallar köpeklerin padişahı bir numaradır.Sagolasin Serbülent reis sayende bu güzellikleri görme imkanimiz oldu

  • Serbülent ÖZGİRAY KANGAL FATHER
   Serbülent ÖZGİRAY KANGAL FATHER

   eyvallah

 • Tolga Müslim
  Tolga Müslim

  Şimdiye kadar cektigin en iyi itler Bunlardan al ama orda yetişşinler Üret bunları cok kıymetli itler 🧿

 • Muhammet Ali ÇABUKOL
  Muhammet Ali ÇABUKOL

  Adam kırık it beslemediği için kendi itini tarif ediyo çengel olunca kurtçul kangal diyor aslında haklı. Çünkü kendi itleri öyle 😀

 • Tolga Müslim
  Tolga Müslim

  Masallah şahane itler 🧿

 • gölbaşılı ilkay
  gölbaşılı ilkay

  Tebrik ediyorum çok güzel hayvan yetiştiricileri helal olsun serbülent sanada tşk ederim kardeşim hayvan kuzu koyun almak istediğimizde pala mehmet dayıyı buluruz inşallah

 • Cemil Bayram
  Cemil Bayram

  Emeğine sağlık bize bu güzellikleri yaşattığın için sağol VAROL

Sonraki